zapomenuté heslo

Medicína

Roztroušená skleróza

Roztroušená skleróza
Onemocnění, které nemá žádný typický příznak, začíná velmi nenápadně, je nevyzpytatelné a může skončit invaliditou. Jeho příčina není dosud známa, takže mu nelze předcházet. Dosud nebyl nalezen žádný lék, který by byl schopen průběh nemoci zastavit. Přestože se vyléčit nedá, je roztroušená skleróza léčitelná.


Jak na histaminovou intoleranci

Jak na histaminovou intoleranci
00:00Histamin je vlastně velmi stará sloučenina, kterou ke komunikaci používají nervové imunitní buňky mikroorganismů, ale i my. Když v těle vznikne histamin, potřebujeme enzym, který ho rozloží na něco jednoduššího a zastaví se tak jeho působení.

Dětská pohotovost v Motole prošla krásnou proměnou

Dětská pohotovost v Motole prošla krásnou proměnou
00:00Nadační fond Zdeňky Žádníkové spolu s majiteli společnosti PackWay s.r.o., Petrem Wagnerem a Jaromírem Víškem, která provozuje značku Blancheporte by MAGNET, v lednu otevřeli nově upravené prostory Dětské pohotovosti ve Fakultní nemocnici Motol.

Co nám chybí, když máme astma

Co nám chybí, když máme astma
00:00Bronchiální astma (astma srdeční neboli kardiální vynecháme) je typické tím, že při něm otéká sliznice v dolních dýchacích cestách. A tím se zhoršuje dýchání – zúženými dýchacími cestami neproudí vzduch tak dobře, jak by měl. Tento stav...

Operace na počkání

Operace na počkání
00:00Už dávno neplatí, že musíte strávit kvůli operaci žlučníku nebo slepého střeva týden ve špitálu. Některé nemocnice se sice tohoto starého modelu drží, ale pak se najdou zařízení, kde se nezdržíte déle, než 24 hodin.

Cítíte příznaky chřipky? Zarazte je hned v počátku

Cítíte příznaky chřipky? Zarazte je hned v počátku
00:00Období zákeřných viróz začíná. Projevují se únavou, bolestmi hlavy a svalů, zvýšenou teplotou, rýmou i zimnicí. Jaká prevence funguje a co dělat, když už vás přepadnou?

Endometrióza – o co vlastně běží?

Endometrióza – o co vlastně běží?
00:00Bolestivé onemocnění s dosud ne zcela vyjasněným původem postihuje zhruba každou desátou ženu v produktivním věku. Víte, jak se projevuje a zda se dá léčit?

Detoxikace: Jak očistit lidskou paměť

Detoxikace: Jak očistit lidskou paměť
00:00Jistě jste si někdy kladli otázku, proč si nemůžete určitou věc zapamatovat, zatímco jiným to jde velmi snadno. Také vám někdy dělá problém vzpomenout si na vhodné slovo?

Stránka: Předchozí 1 2 3 4 12 23 34 45 DalšíEnergie dne

kondor
KONDOR - země


DoporučujemePoslední drby

heluska
DOTAZ
Kde jsou výherci soutěží?
Jana82
Osteoporoza
Dobrý den, lékařem mi byla zjištěna osteoporoza a bylo mi doporučeno, abych si koupila doplnky stravy s vitamínem K2 a...

drbárna...

Poslední rady

Čínská medicína
Polyp na děloze

Dobrý den, obracím se na Vás o radu jaký preparát zvolit na polyp na děloze,který mi způsobuje nepravidelný...

Čínská medicína
Čínská medicína a...

Dobrý večer, jsem začátečník v čínské medicíně a ráda bych Vás poprosila o radu. Mému dědečkovi jsem chtěla...


poradna...

Reklama

facebook