Tipy

PREDATOR PARAZIT

Sbírání lístečků

Také už jste zažili boj se vši?

 

Také už jste zažili boj se vši?

Pokud si vaše dítě často sahá do vlasů nebo se škrábe, je dobré vlasy pečlivě prohlédnout. Dětská zařízení na nákazu vší obvykle upozorňují, ale často až v době, kdy je už hodně rozvinutá. Vši může dítě dostat nejen ve škole, ale také na letních táborech nebo jinde, kde je součástí dětského kolektivu. Patří k parazitům s celoročním výskytem, tedy v létě i v zimě.

Nový přípravek PREDATOR PARAZIT spolehlivě působí proti vším i hnidám. Jeho výhodou je vysoká účinnost, příjemná vůně i to, že vlasy nemastí a neslepuje. Obsahuje směs přírodních silic, které parazity jednoduše udusí. Součástí balení je sérum, které se jednoduše vmasíruje do vlasů a má účinky jako kondicionér. Díky tomu vlasy vyhladí a tak umožní snadné vyčesání vší i hnid speciálním odvšivovacím hřebenem. Následně pak umyjete vlasy šamponem, který je stejně jako sérum a odvšivovací hřeben součástí balení. Sérum i šampon zklidňují pokožku a zabraňují jejímu vysychání i svědění. Snižují lámavost vlasů a zanechávají svěží pocit čistoty.

Upozornění: sérum i šampon nechte působit minimálně 15 minut a postup doporučujeme opakovat 3 x během 7 dní.

PREDATOR PARAZIT zakoupíte v lékárnách ve speciálním balení, které obsahuje: sérum 100 ml + šampon 100 ml + odvšivovací hřeben za 289,- Kč

Více informací najdete na www.vitar.cz

Připravila: Katka
Foto: Vitar
22. 8. 2014
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků