Wellness

Příjemné wellness pobyty v Equitana Hotel Resortu

Sbírání lístečků

I vy si zasloužíte odreagování po náročných pracovních dnech a řešení nejrůznějších problémů během celého roku. Pokud tedy plánujete relaxační pobyt v některém z wellness zařízení, tak neváhejte.

Investice do intenzivního odpočinku se rozhodně vyplatí, vaše tělo i duše vám za to poděkují. Equitana Hotel Resort nabízí širokou škálu příjemných wellness služeb a dalších zajímavých aktivit, které vás zbaví stresu, dají vaši mysl do rovnováhy a vrátí vám ztracenou energii. Je jen na vás, jak zkombinujete wellness procedury s aktivní relaxací, v blízkém okolí se můžete projet na koni, jít na procházku do přírody nebo se projet na kole.


Wellness pro zamilované páry, jednotlivce i rodiny s dětmi

Navštívit wellness hotel Equitana může opravdu každý, z víkendových balíčků si určitě vyberete. Ať už hodláte vyrazit jako jednotlivec a odreagovat se od náročného povolání nebo s partnerem či kamarádkou, wellness pobyty jsou určené pro všechny včetně seniorů. V hotelu je moderní wellness centrum, které zahrnuje bazén s protiproudem, finskou saunu o teplotě 60 až 120 °C, infra kabinu, parní lázeň, jacuzzi vanu pro celkové uvolnění a zahřátí těla nebo Kneippův chodník a solární louku. Připraveny jsou i privátní místnosti pro ničím nerušený odpočinek. Rozmazlovat se můžete nechat i díky nabídce několika druhů masáží, kosmetice, pedikúře a manikúře.


Skvělé balíčky na míru a wellness pro dvojice

Nechte si připravit pobyt na míru vašim potřebám a nejnáročnějším požadavkům, program podle vašich představ bude sestaven pro jednotlivce, páry nebo celé skupiny přátel. Zajímavým tipem je wellness víkend pro dva zahrnující 2× ubytování ve dvoulůžkovém komfortním pokoji, 1× romantickou večeři o čtyřech chodech, 1× lekci jízdy na koni pro dva, 1× masáž „PRO NI“ (klasická, medová, s lávovými kameny), 1× masáž „PRO NĚJ“ (bugina 30 minut). V ceně jsou volné využití SPA centra, parkování a župany na pokoji. V hotelu je restaurace, kde jsou podávány kromě české a světové kuchyně také hovězí steaky, ryby a místní speciality.

Více informací naleznete na webových stránkách www.equitana.cz.

KP
Foto: iStock
31. 5. 2017
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků