Wellness

Šátky na nošení dětí – praktické, elegantní i prospěšné

Sbírání lístečků

To, že by nejmenší děti měly být co nejblíže svým rodičům, zřejmě zdůrazňovat nemusíme. Proto si pořiďte minimálně jeden šátek na nošení dětí, který oceníte vy i miminko.

Proč právě šátky na nošení dětí?

Už jste si zkoušeli představit, jak se asi miminko cítilo u maminky v bříšku? Bylo mu především teplo a neustále slyšelo tlukot matčina srdce. Pokud tedy tyto vjemy dostane i po narození, bude se tedy cítit bezpečně, a nejen to. Pokud se rozhodnete koupit šátky na nošení dětí a budete svého potomka pravidelně nosit, pomůžete i vašemu silnějšímu citovému sepětí, což je rovněž velmi důležité pro správný duševní vývoj dítěte.

Takový šátek na nošení dětí má ovšem i další nezpochybnitelné výhody. Na procházkách totiž nebudete limitováni více či méně rozměrným kočárkem a navíc se jedná o velmi zajímavý módní doplněk, který ocení zejména maminky. Že s tímto „pomocníkem“ nemáte žádné zkušenosti? Potom pamatujte, že by první šátek měl mít univerzální velikost a jako materiál doporučujeme bavlnu, i když ani další materiály rozhodně nezaostávají.


Nosítka na dítě jako zajímavá alternativa

Jako alternativu k šátkům vám můžeme nabídnout kvalitní nosítka na dítě, která sice nejsou tak pohledná, na druhou stranu je lze snáze sundat. To se může hodit např. v prostředcích hromadné dopravy. Buď jak buď, pamatujte, že by miminko mělo být vždy obličejem k vám, ať už jej budete nosit na prsou či na zádech, a záda by zároveň mělo mít dokulata.

Doporučujeme: praktické šátky a nosítka na dítě seženete v e-shopu Pinkorblue.cz. A můžete si zde rovnou pořídit i kočárek, dětský nábytek a mnoho dalšího!

 

KP
Foto: Pinkorblue
20. 3. 2019
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků