Medicína

5 důvodů, proč si konečně pořídit sušičku

Sbírání lístečků

Věšení a žehlení prádla zabere tolik času. Ne jedna žena si na tyto nutné domácí práce stěžuje. Přitom je pomoc tak jednoduchá. Stačí si pořídit sušičku.

Je velká škoda, že se v českých domácnostech tento chytrý spotřebič ještě příliš nezabydlel. Proč by neměl chybět ani ve vaší domácnosti?


1. Nebudete muset řešit místo

V létě možná věšíte prádlo na balkon či venkovní sušák, kde vám ho krásně vyfouká vítr. Ale co v zimě nebo když prší? Kalhotky rozvěšené po topení, trička na sušáku v chodbě, kolem kterého se sotva protáhnete. Skončete věčné trápení s místem jednou provždy. Už nebudete muset přemýšlet, kam pověsíte všechny várky víkendového prádla.


2. Ušetříte spoustu času

Zkuste schválně sledovat, kolik času vám zabere věšení prádla, sundávání a následné žehlení. Nejspíš půjde o hodiny. Jistě víte o lepším způsobu, jak tenhle čas využít, ne?


3. Nebudete muset čekat na uschnutí

Když svítí sluníčko, prádlo schne rychle. Ale jinak? Sušička vám vytrhne trn z paty, když bude syn rychle potřebovat usušit dres na zápas, nebo si rozmyslíte, že si zrovna na dnešní akci chcete vzít svou oblíbenou sukni, která je momentálně špinavá. Na nejkratší program může být prádlo v sušičce suché už za 30 minut.


4. Prádlo bude krásně měkoučké

Měkké a nadýchané ručníky i trička. To vás čeká, jestliže si pořídíte sušičku. Kdybyste vedle sebe dali ručník usušený venku na sluníčku a druhý, co byl v sušičce, rozdíl poznáte. Ten ze sušičky je krásně nadýchaný a měkoučký.


5. Alergici se zaradují

Při sušení venku může na prádle ulpívat pyl, prach, špína z ovzduší. V sušičce se vám nic takového nestane. Vaše oblečení bude vždy čisté a voňavé.
Potřebujete ještě další důvody, proč byste i vy konečně měli investovat do sušičky? Už je nehledejte, zamiřte raději rovnou na www.expert.cz/susicky-pradla/ a vyberte si tu svou!

Komerční prezentace
Foto: pixabay
14. 9. 2018
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků