Wellness

5 věcí, které byste měli dělat, abyste se cítili dobře

Sbírání lístečků

Máte pocit, že vás všechno štve? Jste nervózní? Nudí vás vaše práce a každodenní rutina? Všemu rozumíme! Máme pro vás 5 věcí, které byste měli dělat každý den, abyste se cítili dobře každý den.

Pohybujte se

Pohyb je garance dobré nálady a zdraví. Ale také velká spokojenost! Zkuste se na začátku pohybovat jenom 15 minut denně, pak to prodlužujte na 20, 30 anebo ještě více minut. Čím více se budete pohybovat, tím lépe. Optimální bude minimálně 30 minut pohybu denně. Když nemáte moc času, tak se hýbejte podle svého aktuálního rozvrhu a netrapte se. Každý pohyb má smysl. Vnímejte, jak se bude chovat vaše tělo po prvním tréninku nebo procházce, a pak po první týdnu. Uvidíte, že budete méně ve stresu a mnohem šťastnější. Budete se cítit klidněji.

Starejte se o své zdraví

Zdraví je nejdůležitější, bez toho se nikam nepodíváte. Starejte se o sebe a nikdy na sebe nezapomínejte. Bez toho, abyste se postarali o sebe, se nemůžete pořádně postarat o ostatní. Když se něco děje, jděte k lékaři.

Dělejte si radost

Radost z života je jednoduchá. Dělají ji často malé věci. Dělejte si radost a nevyčítejte si to. Zasloužíte si být šťastní. Dejte si občas něco dobrého, co máte rádi, i když to není zdravé. Jděte na party s kamarádkou. Kupte si něco hezkého. Většina žen má ráda nákupy. Můžete vyzkoušet Answear sleva Díky ní může být váš nákup levnější. Co třeba pěkné dámské doplňky? Orsay sleva se také může hodit. Máte rádi slevové kódy? Více na https://buykers.cz.

Dělejte radost ostatním

Víte, že když děláš radost ostatním, děláte ji také sobě? Nejpěknější věc na světě jsou dobré vztahy s ostatními. Láska a přátelství násobí radost. Pozvěte svého partnera na rande. Jděte s dcerou na procházku. Navštivte někoho, na koho jste dlouho neměla čas. A co třeba dobrovolnictví? Připojte se k nějaké nadaci, která pomáhá dětem, seniorům nebo lidem s postižením. Pomáhejte a vězte, že se to všechno někdy k vám vrátí. Pomáhání má cenu!

Hezky se vyspěte a jezte kvalitní a zdravé jídlo

Pamatuj si, že zdravý životní styl je podstata šťastného života. Kvalitní spánek a zdraví jídlo jsou velmi důležité. Snaž se dobře spát, minimálně 7 hodin denně, nedívejte se moc na mobil před spánkem a hezky se vyspěte. Vstávejte brzy, abyste měli ráno čas na kvalitní snídani. Zkuste si každé ráno přidat ke snídani ovoce a zeleninu. Snažte se nejíst moc sladkostí, ale nevylučujte je úplně.

Komerční prezentace
Foto: iStock

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků