Tipy

ACTIVE O2 se silou kyslíku

Nejčistší minerální voda z bavorských Alp, obohacená přírodním kyslíkem, v perfektním balení pro mobilní použití.

 

Nejčistší minerální voda z bavorských Alp, obohacená přírodním kyslíkem, v perfektním balení pro mobilní použití.

Při procházkách nebo nakupování, při běhání nebo na kole, sportovci stejně jako ti, kdo preferují zdravý životní styl, vědí, že tělo potřebuje tu nejlepší vodu. ACTIVE O2 s minerální vodou Adelholzener z bavorských Alp a mnohonásobným obsahem přírodního kyslíku ve srovnání s normální minerální vodou.

Nyní můžete ochutnat novou osvěžující příchuť grepu, která rozšiřuje stávající sortiment mnoha ovocných příchutí.

Tato minerální voda je od přírody čistá. Za to vděčí svému zvláštnímu původu. Pochází přímo z hloubky 140 metrů z přírodní rezervace na úpatí bavorských Alp. Přirozená nepropustná vrstva jílu o mocnosti 40 metrů vodu chrání před veškerými povrchovými vlivy, a díky tomu zachovává její jedinečnou čistotu. Přírodní rezervace Bergener Moos, kde pramení, požívá jako evropsky významná lokalita nejpřísnější ochrany. Minerální voda z úpatí Alp obsahuje hořčík a vápník, má však nízký obsah sodíku, a proto je ideální pro vyváženou stravu.

ACTIVE O2 vzniká právě na bázi minerální vody Adelholzener. ACTIVE O2 je obohacená o přírodní kyslík. Odborné studie ukazují, že kyslík obsažený v ACTIVE O2 je absorbován do těla přes trávící systém, zvyšuje hladinu kyslíku v krevním oběhu a povzbuzuje aktivitu střev a jater. Urychluje tak látkovou výměnu, pomáhá odbourávat tuky a působí detoxikačně. Nesycená voda ACTIVE O2 s přírodním kyslíkem nastartuje organismus a podpoří fyzické i duševní zdraví.

 

V České republice je nesycená alpská voda ACTIVE O2 dostupná v sedmi ovocných příchutích o objemu 750 ml nebo 500ml.

Můžete si vybrat mezi příchutí jablka s exotickým nádechem kiwi nebo oblíbenou příchutí čerstvé maliny. Oblíbená je tradiční osvěžující chuť citrónu nebo pomerančová příchuť s dotekem citrónu. Celou řadu rozšiřuje příchuť broskve skvěle doplněná bílým čajem, ovocná variace s příjemnou třešňovou chutí nebo vyvážená chuť lesního ovoce.

Nejmladší variantou je stále vyhledávanější příchuť GREPU.

ACTIVE O2 je k dostání na čerpacích stanicích, v prodejnách BILLA, GLOBUS CČM, drogerie Rossmann a DM, v síti prodejen BIO POINT, golfových hřištích, ve vybraných fitness a wellness studiích či v nezávislých obchodech.

 

Připravila: Katka
Foto: ACTIVE O2
22. 7. 2016

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků