Tipy

Barny´s SUPERCRANBERRY

Jak poznáte akutní zánět močových cest? Mírné příznaky infekce můžete pociťovat i několik dnů. Onemocnění pak může velmi rychle propuknout.

Jak poznáte akutní zánět močových cest?

Mírné příznaky infekce můžete pociťovat i několik dnů. Onemocnění pak může velmi rychle propuknout. V počátku, kdy zaznamenáte první příznaky zánětu, lze infekci ještě zvrátit. Pokud se však infekce plně projeví, objeví se krev v moči, horečka nebo silná bolest v bederní oblasti, je zapotřebí okamžitě vyhledat lékaře. Léčba probíhá nasazením antibiotik, chemoterapeutik a případně dalších léků proti bolesti.


Při prvních příznacích (časté močení, pocity pálení) se doporučuje co nejdříve zvýšit pitný režim a můžete vyzkoušet koncentrovaný brusinkový extrakt. Důvod, proč brusinky dovedou velmi účinně zápasit s bakterií Escherichia coli je v omezení uchycení této bakterie na sliznici močových cest. Bakterie se tak snadno „vyplaví“. Brusinky mají navíc vysoký obsah organických kyselin, které příznivě ovlivňují kyselost močových cest a omezují tak rozmnožování streptokoků a bakterie E. coli.


Doplněk stravy Barny´s SUPERCRANBERRY™ z kanadských brusinek je vhodný pro akutní případy a obsahuje až 22,5 mg PACBL-DMAC v jedné kapsli. Má navíc prodloužený účinek a působí i během spánku.

Připravila: Katka
Foto: Barny´s
3. 5. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků