Tipy

Bepanten plus

Ať už doma, na dovolené, při sportu nebo na výletě – malá poranění se nevyhýbají nikomu z nás. Poradíme vám, jak je snadno a elegantně vyřešit.

Ať už doma, na dovolené, při sportu nebo na výletě – malá poranění se nevyhýbají nikomu z nás. Poradíme vám, jak je snadno a elegantně vyřešit.

Řešíte odřeninu? Škrábanec o zrezlý drát? Kožní prasklinky nebo puchýř? Či snad řezné ranky? Zkuste svou domácí lékárničku doplnit krémem Bepanthen Plus, který dokáže ranku vydezinfikovat, působí protizánětlivě a podporuje rychlejší hojení.

  • Dexpanthenol léčí, působí protizánětlivě a podporuje tvorbu kolagenu a elastinu.
  • Chlorhexidin má antiseptické, antibakteriální a antimykotické účinky. Jde o látku, která v ráně nepálí, což ocení nejen malé děti. A jelikož se krém špatně rozpouští ve vodě, voda ani krev ho z rány neodstraní.


Ranku důkladně, ale citlivě omyjte a pak potřete krémem. Přípravek udržuje ránu elastickou a brání jejímu vysušování, proto nedochází k pocitu pnutí. Po ošetření dané místo lze zakrýt sterilním obvazem nebo náplastí.

Antiseptickou a hojivou sílu krému ocení také ženy po různých kosmetických zákrocích, stačí si připomenout domácí depilaci nebo epilaci. Vyzkoušejte si samy tvrzení výrobce, že Bepanthen Plus nejen kůži zklidňuje, ale také omezuje vznik červených teček. Přípravek aplikujte nejlépe ráno a večer a to až do úplné regenerace pokožky.

Připravila: Marcela
Foto: archiv firmy
23. 8. 2012