Medicína

Collalloc recenze: Poznáme účinky prostředku proti stárnutí již po 30 dnech?

Sbírání lístečků

Různé kolagenové přípravky jsou dnes pokládány za elixíry mládí. Věhlas však nemají pouze kosmetické přípravky s kolagenem. Žádaný je dnes především kolagen, který se užívá vnitřně.

Jedním z těchto přípravků je Collalloc. Na zoubek se mu podíval Ecoblog ve své recenzi. Poznáte po 30 dnech užívání tohoto kolagenu změny na svém zdraví či vzhledu?


Kolagen se v lidském těle vyskytuje přirozeně. Náš organismus si jej však vyrábí jenom do určitého věku. Už od naší pětadvacítky začne tělo čerpat zásoby kolagenu, které máme, a každý rok si z nich ukousne zhruba 1,5 %. Začínáme stárnout. Nejdříve nenápadně, postupně však začneme pozorovat, že už to není to, co bývalo. Stárnutí nejsou jen přibývající vrásky. Ubývající kolagen stojí i za zhoršenou kvalitou našich vlasů a nehtů, za problémy s klouby, dokonce za horším spánkem či zhoršováním našich mozkových funkcí.

Kolagen prokazatelně zpomaluje stárnutí a pomáhá při řadě problémů, které se s věkem objevují. Určitě ale nejezte koňský kolagen! Nejenže vám nebude chutnat, ale moderní kolagenové přípravky jsou přizpůsobené tomu, co potřebuje náš lidský organismus.


Ecoblog testoval Collalloc

Kolagenových produktů určených pro zdravou výživu je tolik, že se v jejich nabídce orientujeme jen stěží. Zkuste se podívat na recenze těchto kolagenů na Ecoblog.cz. Jednou z nich je i Collalloc recenze. Ecoblog je zaměřen zejména na ženy, ale recenze kolagenů rozhodně dají hodně i mužům.


TIP: Obecně se Ecoblog zaměřuje na testování ekologických a zero-waste produktů. Ty nebývají nejlevnější, ne vždy věříme tomu, že dovedou nahradit ty klasické, které již používáme. Ecoblog nám proto šetří peníze. Nemusíme kupovat zajíce v pytli a vždy víme, jestli ten, který testovaný produkt stojí za vyzkoušení či nikoliv.


Na Ecoblog testovali Collalloc 30 dnů

Collalloc je bioaktivní mořský kolagen, který se užívá vnitřně. Nejčastěji se přidává do nápojů, spolu s kterými se vypije. Dá se však přidávat i do jídla. Slibuje zlepšení stavu pokožky, včetně strií a celulitidy, snížení bolestí kloubů, zlepšení činnosti trávícího traktu, posílení metabolismu, zlepšení stavu vlasů, zubů a nehtů, posílení kardiovaskulárního systému a současně vhodnou formu detoxikace. Podívejte se, jak dopadla Collalloc recenze, která vznikla na základě třicetidenního testování produktu. Skutečně nabídl Collalloc již po tomto čase zlepšení zdraví či vzhledu? A co od produktu čekat?


Komerční prezentace
Foto: Collalloc
1. 2. 2021

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků