Wellness

Díky infrasauně se cítím skvěle, říká uživatelka

Poslední dobou jsem byla každý den po práci natolik unavená, že jsem neměla pomyšlení dělat cokoliv jiného, než zalehnout do postele a spát.

Únava mě doslova pohlcovala. Pak jsem narazila na recenzi infrasauny, která uváděla, že se díky jejím účinkům dá kromě jiného bojovat právě s únavou.


Klasickou saunu jsem neměla v oblibě

Přestože jsem byla zpočátku hodně skeptická a říkala si, že to musí být nějaký nesmysl, rozhodla jsem se infrasaunu vyzkoušet. Do sauny jsem nikdy před tím nechodila, vadily mi ty příliš vysoké teploty, horký vzduch a vlhko. Infrasauna mě v tomto ohledu hned při prvním vyzkoušení mile překvapila. Pobyt v ní totiž zdaleka není nepříjemný, díky využití infračervených paprsků tu není tak vysoká teplota.


Infrasauna předčila mé očekávání

Co mě však ještě více ohromilo, byl účinek. Stačilo několik minut v infrasauně a moje únava byla rázem pryč. Cítila jsem se skvěle, nabitá energií. Rozhodně jsem neměla chuť sebou praštit do postele a spát.

Infrasauna Marimex

Infrasauna Marimex

 

Proto jsem se rozhodla pořídit si toto zařízení domů. Výběr infrasauny jsem raději nechala na odbornících, kteří mi doporučili vhodný produkt. Vzhledem k tomu, že žiju sama, koupila jsem si malou infrasaunu pro 1 osobu, která mi bohatě stačí.

 

Navrátila se mi životní energie a vitalita

Z osobní zkušenosti mohu říci, že se dnes cítím skvěle právě díky infrasauně. Dokonale si v ní odpočinu a načerpám novou energii, kterou jsem před tím neměla. Navíc mi infrasauna, přesně jak tvrdily recenze, pomáhá zbavit se bolestí, zlepšil se i stav mé pokožky. Celkově si dovolím tvrdit, že jsem zdravější.


Do svého zdraví je třeba investovat. Proč ale utrácet za drahé doplňky stravy a preparáty, které slibují dodat vašemu organismu patřičnou energii, když stačí na pár minut denně vejít do infrasauny a člověk se hned cítí skvěle. Navíc sestavení infrasauny není nic težkého.

 

Komerční Prezentace
Foto: Marimex
23. 11. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků