Wellness

Díky infrasauně se cítím skvěle, říká uživatelka

Sbírání lístečků

Poslední dobou jsem byla každý den po práci natolik unavená, že jsem neměla pomyšlení dělat cokoliv jiného, než zalehnout do postele a spát.

Únava mě doslova pohlcovala. Pak jsem narazila na recenzi infrasauny, která uváděla, že se díky jejím účinkům dá kromě jiného bojovat právě s únavou.


Klasickou saunu jsem neměla v oblibě

Přestože jsem byla zpočátku hodně skeptická a říkala si, že to musí být nějaký nesmysl, rozhodla jsem se infrasaunu vyzkoušet. Do sauny jsem nikdy před tím nechodila, vadily mi ty příliš vysoké teploty, horký vzduch a vlhko. Infrasauna mě v tomto ohledu hned při prvním vyzkoušení mile překvapila. Pobyt v ní totiž zdaleka není nepříjemný, díky využití infračervených paprsků tu není tak vysoká teplota.


Infrasauna předčila mé očekávání

Co mě však ještě více ohromilo, byl účinek. Stačilo několik minut v infrasauně a moje únava byla rázem pryč. Cítila jsem se skvěle, nabitá energií. Rozhodně jsem neměla chuť sebou praštit do postele a spát.

Infrasauna Marimex

Infrasauna Marimex

 

Proto jsem se rozhodla pořídit si toto zařízení domů. Výběr infrasauny jsem raději nechala na odbornících, kteří mi doporučili vhodný produkt. Vzhledem k tomu, že žiju sama, koupila jsem si malou infrasaunu pro 1 osobu, která mi bohatě stačí.

 

Navrátila se mi životní energie a vitalita

Z osobní zkušenosti mohu říci, že se dnes cítím skvěle právě díky infrasauně. Dokonale si v ní odpočinu a načerpám novou energii, kterou jsem před tím neměla. Navíc mi infrasauna, přesně jak tvrdily recenze, pomáhá zbavit se bolestí, zlepšil se i stav mé pokožky. Celkově si dovolím tvrdit, že jsem zdravější.


Do svého zdraví je třeba investovat. Proč ale utrácet za drahé doplňky stravy a preparáty, které slibují dodat vašemu organismu patřičnou energii, když stačí na pár minut denně vejít do infrasauny a člověk se hned cítí skvěle. Navíc sestavení infrasauny není nic težkého.

 

Komerční Prezentace
Foto: Marimex
23. 11. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků