Wellness

Dreamly – přírodní doplněk pro podporu zdravého spánku a lepšího usínání

Sbírání lístečků

Asi jako každého člověka i mne sem tam potrápí jeden odvěký problém. Večer ulehám vyčerpaná po náročném dni do postele a těším se, až si konečně odpočinu v říši snů. Minuty plynou, pomalu se mění v hodiny a spánek, po kterém toužím nikde.

Ráno se pak budím unavená, protivná a mám kruhy pod očima, že by se na nich dalo houpat. Dlouho jsem přemýšlela, jak problém s nespavostí řešit. Léky proti nespavosti na předpis jsem rovnou zavrhla. Pak jsem ale narazila na Dreamly, přírodní doplněk na podporu spánku, a byla jsem více než potěšena.


Co je to Dreamly

Výrobce Dreamly tvrdí, že se jedná o doplněk stravy na podporu usínání a kvalitního spánku. V jeho složení nalezneme především bylinky, jako je mučenku, meduňku kozlík a šafrán, jedná se tedy (alespoň z mého hlediska) o přírodní produkt. Co je ale na Dreamly nejdůležitější je l-tryptofan. Sama se přiznám, že jsem o něm nikdy dříve neslyšela. Jedná se o esenciální aminokyselinu, kterou si tělo nedokáže samo vytvořit a právě l-tryptofan je důležitý pro snadnější usínání a kvalitní spánek. L-tryprofan může tělo získat z některých potravin a nebo právě z Dreamly.


Jak Dreamly fungoval na mě?

Abych byla upřímná, nikdy jsem příliš nevěřila na bylinkové čaje a přírodní doplňky stravy proti nespavosti. Říkala jsem si, že jde pouze o reklamní tah a přece mi nějaké tabletky na spánek nemohou pomoci. S Dreamly jsem si však vytáhla jackpot. Po polknutí dvou tabletek Dreamly půl hodiny před spánkem jsem byla poněkud skeptická a odměřená, ale výsledek na sebe nedal dlouho čekat. První noc jsem usnula jako miminko. Ačkoliv pro co nejlepší účinky je nutné užívat Dreamly pravidelně, tak u mě se dostavily prakticky ihned. Dreamly užívám již téměř měsíc a musím říct, že s každou další nocí se cítím čím dál tím více odpočatá. I když se někdy stalo, že jsem šla spát později a nemohla jsem v posteli strávit (pro mě minimálních a potřebných 8 hodin), tak jsem se ráno necítila unaveně, jelikož jsem se v noci nebudila.

Dreamly

Dreamly

 

Proč jsem se rozhodla pro Dreamly?


Zaujalo mne bylinné složení ve spojení s l-tryptofanem. Ve složení jsem se dočetla, že všechny výtažky, jsou ve vysokém poměru (avšak doporučeném), než jaký nabízela konkurence. Tedy bylo zřejmé, že produkt neláká jen na poutavý slogan, ale že bude opravdu fungovat. Také se mi líbí, že se jedná o český produkt a vím, odkud zboží pochází. Doručení objednávky proběhlo do druhého dne, takže mne má nespavost netrápila ani o noc více. Líbí se mi, že je na trhu produkt proti nespavosti, který lze sehnat bez lékařského předpisu. Jediný zápor je ten, že lze (doufám, že jen zatím) objednat pouze přes eshop a nejde jej sehnat například v lékárně.


Co říci závěrem?

Pokud i vy nebo někdo ve vašem okolí trpí nespavostí, nebojte se obrátit na Dreamly. Jeho účinky nemusí být na každého stejné, ale na mě fungovalo perfektně a už vím o pár lidech ve svém okolí, kteří jej dostanou jako dárek. Od teď budu tvrdit, že i spánek se dát “koupit” a naleznete jej v krabičce Dreamly.

KP
Foto: Dreamly.cz
6. 2. 2018

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků