Tipy

Eko odpadkové koše

Brabantia přichází s odpadkovými koši uzpůsobenými na snadný úklid a třídění odpadu, takže můžete dát vale nevzhledným igelitkám s pet lahvemi, a přesto zůstat eco friendly.

Brabantia přichází s odpadkovými koši uzpůsobenými na snadný úklid a třídění odpadu, takže můžete dát vale nevzhledným igelitkám s pet lahvemi, a přesto zůstat eco friendly.

Vestavný koš na třídění odpadu Separator se vyrábí ve variantě 2×18 l a nově i 3×10 l. Separator má speciální mechaniku uzpůsobenou vaší kuchyňské skřínce, proto při jejím otevření vyjede v tichosti celá sestava dvou resp. tří košů a vy můžete vesele třídit.

Jednotlivá vědra jsou vyjímatelná a snadno se čistí. K dokonalosti přivádí tento odpadový systém speciální odpadkové koše vyrobeny z ekologického materiálu, které jsou kompostovatelné. Na oba koše se navíc vztahuje 10 let záruka.
Separator 2x18l stojí 3 470 Kč. Separator 3x10l stojí 2 590 Kč.

Pokud preferujete solitérní koše, je tu varianta ve formě pedálového koše Twin Bin od Brabantia, který má v těle instalovaná dvě plastová vědra použitelná právě pro třídění odpadu. Na první pohled vypadá jako standardní pedálový koš od Brabantia, ovšem po otevření víka uvidíte klíčové rozdělení prostoru na 2x20l. Pedálový Twin Bin můžete mít ve variantě lesklé i matné oceli s ochranou proti otiskům prstů, navíc s úpravou pro velmi tiché zavírání víka. Při vyměňování pytlů je možné jednotlivé kontejnery zafixovat ve vysunuté poloze. Cena: 4 080Kč (lesklá varianta), 4 690Kč (matná varianta).

A jestliže se vám zalíbil systém Touch Bin, tedy odpadkový koš s dotykovým ovládáním, můžete jej mít rovněž v ekologické variantě, rovněž o objemu 2x20l, s lesklým či matným povrchem. Lesklá varianta: 5450 Kč, matná varianta: 6200 Kč.

Připravila: Katka
Foto: Brabantia
3. 4. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků