Trápí vás lupénka, atopický ekzém nebo velmi suchá pokožka?

Trápí vás lupénka, atopický ekzém nebo velmi suchá pokožka? U těchto onemocnění potřeba udržovat kůži správně hydratovanou a vláčnou a nepoužívat na mytí klasická mýdla či drogistické přípravky.

Výrazně snížit projevy onemocnění dokážou přípravky Epaderm. Jejich pomocí lze utvořit bariéru, která napomáhá k udržení vlhkosti kůže. Přípravky založené na bázi vosku, které se skládají z klinicky ověřených ingrediencí zvlhčujících a zvláčňujících pokožku těla i obličeje. Tyto přípravky významně pomáhají nejen v případě atopického ekzému a lupénky, ale také v případě suché pokožky se sklonem k tvorbě šupin. Přípravky Epaderm neobsahují parabeny ani barviva či konzervační látky a jsou bez parfemace. Pro co nejlepší účinek těchto přípravků se doporučuje kombinovat Epaderm Cream 2 v 1 a Epaderm Emolience 3 v 1.

Epaderm Cream 2 v 1 je obzvlášť účinný v případě, že je aplikován bezprostředně po umytí, aby tak zabránil ztrátě základních maziv z kůže. Je víceúčelový a může být aplikován na kůži, nebo jako prostředek čistící kůži.

Epaderm Emolience 3 v 1 je prostředkem čistícím pleť a přísadou do koupele, která poskytuje výraznou úlevu suché kůži.

Připravila: Katka
Foto: archiv
22. 3. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků