Tipy

Grahamové sušenky

Sbírání lístečků

Pokud si dáte ke svačině sušenky označené logem „Víte, co jíte“, uděláte nejen něco pro zdraví, ale pomůžete i dobré věci.

Pokud si dáte ke svačině sušenky označené logem „Víte, co jíte“, uděláte nejen něco pro zdraví, ale pomůžete i dobré věci.

Výrobce těchto sušenek,společnost REJ, s. r. o. věnuje Fondu ohrožených dětí 0,50 Kč z každého prodaného balení. Maloobchodní cena sušenek řady „Víte, co jíte“ je od 25, 90 Kč.

„Fond ohrožených dětí je občanské sdružení, jehož posláním je pomoc týraným, zanedbávaným, zneužívaným opuštěným nebo jinak sociálně ohroženým dětem, který působí na celém území České republiky již od roku 1990. Jejich aktivity jsou velice profesionálně vedené a pomoc směřují transparentně tam, kde je opravdu třeba,“ říká o sdružení jednatel společnosti REJ, s.r.o. Josef Kos. Toto byl důvod, proč jsme se rozhodli pomoci právě tomuto sdružení. Věříme, že tento projekt bude jen jedním dlouhé řady v naší společné snaže pomáhat ohroženým dětem,“ uzavírá Kos.

Přispět na dobrou věc je leckdy tak jednoduché. Pomoci může každý. Sušenky jsou navíc velice chutné a prodávají se v různých příchutích. Řada „Víte, co jíte“, kterou zastřešil odborník na zdravou výživu a správné stravování, populární Petr Havlíček, obsahuje sušenky grahamové, žitné, žitné kakaové a nově také lískooříškové.

Více informací: www.vitecojite.eu, www.fod.cz. 

Připravila: Zuzana

Foto: archiv

22.5. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků