Tipy

Canaderm intime

Vybírejte si kosmetiku pro intimní hygienu doslova na tělo, samozřejmě své.

Vybírejte si kosmetiku pro intimní hygienu doslova na tělo, samozřejmě své.

 

Ostatně jak dodává i MUDr. Viktor Kačer z obvodní gynekologicko-porodnické ambulance v Praze 1: „Vhodný přípravek pro intimní hygienu může být i vynikajícím doplňkem při léčbě některých chronických gynekologických obtíží nebo opakujících se pocitů dyskomfortu. Dobře ošetřovaná pokožka a sliznice intimních partií totiž lépe snášejí náhlé změny v zevním prostředí nebo narušení skladby přirozené mikroflóry, a tím lépe odolávají vzniku infekce i podráždění.

 

Výborná zkušenost řady mých pacientek s výrobkem Cannaderm intime mě přesvědčila, že tento kosmetický přípravek mohu s klidným svědomím doporučit všem motivovaným ženám.“ Česká značka speciální kosmetiky z léčivého konopí nabízí dva přípravky pro intimní hygienu:

 

Intime emulze je optimální hlavně pro dámy, které častěji trápí obtíže v oblasti intimních partií (150 ml za doporučenou cenu 262 Kč), kdežto pro děti, mladé dívky a ženy s velmi citlivou pokožkou je tu Robátko emulze (150 ml za doporučenou cenu 218 Kč). A jak už napovídá sám název, tento výrobek můžete bez obav používat také na opruzená miminka.

 

Připravila: Marcela
Foto: archiv firmy
19. 7. 2012