Medicína

Jak posílit organismus proti podzimním nástrahám

Sbírání lístečků

V průběhu podzimních měsíců je lidský organismus vystaven řadě nástrah. Proto je nutné pracovat na posílení imunity, a to např. za pomoci účinných doplňků stravy.

Přípravky (nejen) pro zvýšení imunity

Výkyvy počasí mohou být na podzim pro lidský organismus nemalou zátěží. Navíc jsou častější různé nemoci jako např. chřipka či angína. Lze se těmto negativním faktorům bránit? Rozhodně ano! Můžete kupříkladu vyzkoušet některý z doplňků stravy, které přispívají ke správnému fungování imunitního systému, což je vzhledem k výše uvedenému velmi důležité. Mezi aktuálně nejzajímavější přípravky přitom patří doplňky stravy z řady Preventan, jež jsou velmi efektivním řešením.


Doplňky stravy Preventan pro děti i pro dospělé

Přípravky Preventan obsahují řadu unikátních a biologických účinných látek ProteQuine jako aminokyseliny, nukleotidy či oligopeptidy. Ty se podílejí nejen na zvýšení imunity, ale zároveň snižují únavu a vyčerpání. Navíc existují v mnoha variantách. Lze si je tedy pořídit nejen ve formě cucavých tabletek, ale také jako sirup. A k dispozici máte i různé příchutě, a to od ovocných až po eukalypto-mátovou.

Konkrétně vám např. můžeme doporučit přípravky Preventan Akut či Preventan Junior. Zatímco první je vhodnější pro dospělé, druhý si i díky skvělé chuti zamilují především děti, a to od 3 let. Nicméně platí, že všechny doplňky stravy Preventan jsou vhodné jak pro děti, tak pro jejich rodiče. 

Preventan Akut a Preventan

Preventan Akut a  Preventan Junior


Pokud tedy chcete pro podzimní a zimní měsíce zapracovat na imunitě celé rodiny, navštivte Eshop.farmax.cz, kde si je zakoupíte přímo u výrobce…

 

Komerční prezentace
Foto: iStock, Farmax
30. 10. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků