Medicína

Jak se starat o klouby

Sbírání lístečků

Více než polovina Čechů se potýká s potížemi pohybového aparátu. Jak stárneme, často se nám objevují bolesti kolen, zad nebo ztuhlost krku nebo v ramenou.

Přitom je naše tělo pro pohyb stvořeno. Abychom byli fit a mohli se bez problémů pohybovat i ve vyšším věku, je důležité mít zdravé kloubní chrupavky, pevné kosti a fungující svaly. Mezitímco svaly můžeme posilovat cvičením po celý život, s péčí o kloubní chrupavky to není tak jednoduché. S přibývajícími roky se stále více opotřebovávají a pomaleji regenerují.


Pokud chceme mít zdravé klouby, musíme pravidelně pečovat právě o naše kloubní chrupavky. Ty jsou něco jako nárazníky, které tlumí otřesy v našich kloubech a tím je chrání. Pro jejich správné fungování je důležitý kolagen. Lidské tělo si jej samo dokáže vyrobit, ale s postupem času se tato schopnost postupně zhoršuje, proto není od věci jej do těla dodávat i jiným způsobem. Naše kosti zase posiluje především vápník, který je klíčový pro udržení jejich silné struktury. Kromě pozitivního vlivu na stav naší kostry a zubů, přispívá také k normální srážlivosti krve a posiluje naši nervovou soustavu.

 

Speciální akce: Roční balení FlexiMed se slevou 50 %.

Speciální akce: Roční balení FlexiMed se slevou 50 %.

Právě nyní v zimě, kdy čelíme nízkým teplotám, se potíže pohybového aparátu ozývají častěji. Nebojte se proto svěřit své klouby a chrupavky do péče kvalitní kloubní výživy. FlexiMed je unikátní doplněk stravy, který obsahuje vysokou dávku glukosaminu, kolagenu a vápníku z mořských zdrojů. Tento vápník je získán z kostí lososů, kteří mají stejnou strukturu kostí jako člověk. Pro naše tělo je tedy naprosto přirozený a lépe se vstřebává. Kromě těchto tří základních látek obsahuje FlexiMed i vitamín D, hořčík, mangan a vitamín C. Vitamíny přispívají k normální funkci imunitního systému a podporují činnost svalů, naopak mangan podporuje tvorbu a regeneraci pojivových tkání.

 

Doplněk stravy FlexiMed není jednorázové řešení, je potřeba jej užívat poctivě a dlouhodobě. Využijte speciální nabídku. Speciální akce: Roční balení FlexiMed se slevou 50 %.


Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Fleximed
Foto: Fleximed
29. 12. 2020

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků