Krása

Jak si snadno poradit s kruhy pod očima?

Sbírání lístečků

Určitě jste se s touto situací ve svém životě alespoň jednou setkala. Večer jdete brzy spát, abyste si dopřála dostatečného množství spánku a ráno se vzbudíte s kruhy pod očima.

Rozdíl mezi dlouhým kvalitním spánkem a jenom malým šlofíkem tedy není žádný. Zbavení se kruhů pod očima však není takovým problémem, jak by se na první pohled mohlo zdát.


Proč se kruhy pod očima objevují?

Hlavní příčinou tvorby kruhů pod očima je nedostatečný spánek. Jestliže si libujete v trávení času na večírcích dlouho do noci, holdujete alkoholu nebo dokonce kouříte, děláte vše proto, abyste se dříve či později s kruhy pod očima důvěrněji seznámili. Samozřejmě s nimi souvisí i stres, kterého je dnešní doba plná. Mnoho z vás totiž tráví celé dny v práci a zapomíná na aktivní nebo pasivní odpočinek. Z toho následně pramení celkové vyčerpání či nedostatečné prokrvování, které způsobuje právě tvorbu kruhů pod očima.


Používejte speciální krémy

Kruhy pod očima kazí jinak dokonalý vzhled každé ženy, a tudíž je na místě snaha o jejich co nejjednodušší odstranění. Jednou z osvědčených pomůcek na eliminaci kruhů pod očima jsou speciální kosmetické krémy. Doporučujeme použití očních krémů s kontaktní korelační péčí a dlouhotrvajícím liftingovým efektem. Aplikují se do okolí očí a působí na vrásky i tmavé kruhy neboi na váčky pod očima. Díky speciálnímu složení dokáže krém vrásky nejen vyhladit, ale rovněž napíná pleť a obnovuje pružnost pokožky.


Samozřejmostí je kvalitní kosmetika

Jednou z prověřených a oblíbených společností je i firma Vichy, která v této oblasti disponuje obrovskými zkušenostmi. Využít můžete například mineralizující termální vodu Vichy z oblasti francouzských vulkánů zapsaných na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Díky mnoha prospěšným minerálům přispívá k posílení a regeneraci pokožky.


Kde tyto produkty nakupovat?

Internetová lékárna Benu disponuje různými krémy i mineralizujícími vodami jak proti vráskám, tak i na regeneraci pokožky. Pokud si nebudete vědět s výběrem té správné kosmetiky, pak můžete využít on-line poradny, která je dostupná především ve všední dny. Jestliže chcete poradit ihned, zavolejte na poradenskou linku, kde se vás zkušená pracovnice ihned ujme a ráda vám poradí.


KP
Foto: Pixabay
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků