Medicína

Kam v Karlíně k zubaři?

Návštěvy zubaře obecně nepatří mezi oblíbené činnosti. Každý ale chce mít chrup zdravý a krásný, zejména v dnešní době. Proto při výběru svých lékařů logicky chcete ty nejkvalitnější. Investice do vlastního zdraví se zkrátka vždy vyplatí.

Pokud ještě svého oblíbeného zubaře nemáte, seznamte se Dentální klinikou Jan Stuchlík.

Proč je klinika Dr. Stuchlíka to, co hledáte?
 

Nejmodernější špičkové vybavení

Ordinace jsou vybaveny špičkovými zubními soupravami předního finského výrobce Planmeca. Součástí souprav je intraorální kamera se zvětšovací optikou a monitor, kde bude zdokumentovaný průběh vašeho ošetření. Můžete porovnat situaci před a po ošetření. Pokud bude nutný rentgen, přístroje na klinice nejnovější generace jsou vyrobeny tak, aby vás ozářili absolutně minimálně. Klinika Dr. Stuchlíka rozhodně nešetří na přístrojích.


To platí i pro personál

Dentální klinika Jan Stuchlík byla založena v létě 2012 zubním lékařem MUDr. Janem Stuchlíkem. Už od počátku v ní působí špičkoví odborníci se snahou neustále na sobě pracovat a dále se vzdělávat. Nejvyšší kvalitu ošetření dostanete na klinice dr. Stuchlíka nejen díky nejmodernějšímu technickému zázemí, ale i širokým znalostem lékařů, sledujících poslední trendy v dentální péči.


Středem pozornosti jste vy

Říká se to už téměř všude, ale pravdou je to jen někde. Na klinice dr. Stuchlíka rozhodně.

K zubaři nikdo nechodí s nadšením a radostí. Proto jsou prostory kliniky krásné na pohled a příjemné na posezení. Stejně tak je koncept péče této kliniky postaven na 4 pilířích, vycházejících z toho nejdůležitějšího – zubní prevence. Předcházet onemocněním je pro vás lepší a méně bolestivé, než si vytrpět jeho léčbu. Na klinice Dr. Stuchlíka z vás nebudou zbytečně tahat peníze – chtějí vaše zdraví. Přečtěte si některý z mnoha informativních článků o dentální hygieně na jejich webu. Naučte se problémům předcházet.


Bezbariérový přístup s vlastním parkováním v centru Prahy

V neposlední řadě nemusíte za ošetřením docházet někam na kraj Prahy, a pak dlouho hledat parkovací místo. Dentální klinika Jan Stuchlík sídlí v Karlíně v moderní budově Amazon Court. Dostanete se k ní pohodlně pěšky od stanice metra Florenc nebo Křižíkova, i z tramvajové zastávky Karlínské náměstí. Pokud jezdíte autem, jistě vás potěší výběr z 254 parkovacích míst v dvou podzemních parkovištích.

Udělejte maximum pro přitažlivý vzhled a zdraví svých zubů. Mějte konečně zubaře, ke kterému budete chodit rádi.
 

Komerční prezentace
Foto: iStock
3. 6. 2015
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků