Medicína

Klíč k životu

Jaké je vaše největší přání? Možná odpovíte, že je to štěstí, zdraví, láska, peníze.. Jenže jak zařídit, aby se nám naše touhy naplnily? Jak to, že se někomu daří, na co sáhne a zrovna vy máte pocit, že na vás osud dočista zanevřel? Možná budete překvapeni, jak málo stačí k tomu, abyste byli šťastní a spokojení.

Klíč k řešení najdete hluboko ve svém podvědomí. Každý z nás má hluboko ve svém nitru uložené obavy, pro které se bojí být sám sebou. Toužíte mít hodně peněz? Možná je ve vás zakořeněný názor, že peníze kazí člověka, bohatí lidé jsou „zloději“ a žijí na úkor těch chudších. Zkrátka se doopravdy bojíte peníze mít. Je to postoj, který si mnohdy ani neuvědomujeme, ale právě on je příčinou toho, že doslova přešlapujeme na místě a nemůžeme svůj život změnit. Blokuje splnění našeho přání. A tak se dostáváme stále do stejných situací, opakujeme stejné chyby a nedokážeme s tím nic udělat. Řešením je začít na sobě systematicky pracovat. Odstraňovat z našeho podvědomí důvody, pro které se bojíme být sami sebou. Najít trn v patě a přijmout, že ho máme a díky tomuto poznání máme také možnost ho odstranit.

Vše se dá změnit!
Možností jak na sobě pracovat je mnoho. Nesmíte však sedět doma, žehrat na osud a čekat, že se něco stane samo. Nemá smysl hledat viníka, který může za to, co se vám v životě děje. Je to totiž jenom váš život a právě u vás vše začíná i končí. Váš život je odrazem vašeho vnímání světa, vašich vnitřních a podvědomých myšlenek. A ať se vám to líbí nebo ne, taková je realita.

V učení mnohých duchovních najdeme názor, že je potřeba postavit se s láskou a pokorou svým strachům. To je totiž cesta, která vede k uzdravení. Jak fyzickému, tak psychickému. A právě o tom je program KLÍČ K ŽIVOTU. Díky němu poznáte sami sebe a své nitro. Pomocí obrazů a pocitů se podíváte na staré bloky, které zároveň odstraníte – přetransformujete. Uvědomíte si, váš život je zrcadlem vašeho podvědomí. Tím že toto „zrcadlo“ začnete čistit, očistíte tak svůj reálný život.

Klíč je rozdělen do pěti na sebe navazujících bloků. A pokud e vám tato práce zalíbí a budete mít pocit, že na sobě chcete pracovat dál, můžete si projít i návazné semináře: Andělský, Čakrový s přechodem přes oheň, Přijetí odpuštění a Sebejistotu bohatství.

Více informací najdete na stránkách www.kristalovacesta.cz

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

Text: Vanda Prchalová
Foto: iStock
6. 3. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků