Tipy

Konopné semínko

Letní radovánky příliš nesvědčí pleti ani vlasům. Proto byste jim v létě měli věnovat ještě větší péči. A to i zevnitř.

Letní radovánky příliš nesvědčí pleti ani vlasům. Proto byste jim v létě měli věnovat ještě větší péči. A to i zevnitř. Vyzkoušejte konopné semínko Carun. Nový doplněk stravy je mimořádný tím, že obsahuje vysoký obsah proteinů, prospěšných sterolů a dalších důležitých látek pro lidský organismus.

„Konopné semínko se vyznačuje vysokým obsahem bílkovin, proteinů, prospěšných rostlinných sterolů a dalších důležitých látek pro lidský organizmus. Navíc se vyznačuje ideálním poměrem (1:3) esenciálních mastných kyselin (EMK) omega-3 a omega-6, což je lidskému tělu nejbližší, takže zajišťuje správnou funkci metabolismu.

Konopné semínko Carun loupané je vyrobeno z vybraných odrůd, které neobsahují psychoaktivní látku THC. Carun semínko je loupáno velice šetrně, aby se uchovaly veškeré hodnotné živiny.
Je možné ho přidávat prakticky do všech jídel při vaření i pečení a je také chutnou přísadou do studených pokrmů, protože se vyznačuje příjemnou oříškovou chutí. Při tepelném zpracování se však snižují výživové hodnoty semínka.

Více informací získáte na webu www.konopnyshop.cz

 

Připravila: Katka
Foto: Carun
28. 6. 2012