Tipy

Kosmetika pro krásné čtyřicítky

V každém věku můžete vypadat dobře, bez ohledu na datum v kalendáři.

V každém věku můžete vypadat dobře, bez ohledu na datum v kalendáři. Jen je třeba se o sebe starat a vybírat si kosmetické přípravky vhodné pro váš věk.
 

Je vám 40+? Ženy v tomto věku zaznamenávají, že se jim už o něco hůř hubne, snižuje se hladina estrogenu v těle a metabolismus se zpomaluje. Výsledek? Tuková tkáň se hromadí v oblasti pasu a břicha. V kůži se zase spouští procesy řízené vnitřními biologickými hodinami. Proč vám to vysvětlujeme? Tyto změny ovlivňují fungování ve všech vrstvách kůže (pokožka, škára, podkoží), což vede k sušší, méně pružnější pleti s viditelnějšími vráskami. Proto je třeba nasadit účinné „zbraně“ – kosmetiku vhodnou přesně pro váš věk, jako je Lirene Folacin Intense 40+, která má jasně daný úkol: redukovat vrásky a obnovovat pleť. Základem této kosmetické řady je aktivní kyselina listová doplněná dalšími složkami, například vitamínem E nebo D-panthenolem.
 

A co za to?

Lirene Folacin Intense 40+ obsahuje: Vyhlazující odličovací mléko (200 ml za doporučenou cenu 79,90 Kč), Intenzivní denní krém proti vráskám (50 ml za 149 Kč), Regenerační noční krém proti vráskám (50 ml za 149 Kč) a Intenzivní oční krém proti vráskám (15 ml za 99 Kč).

Připravila: Marcela
Foto: archiv firmy
4. 4. 2013