Wellness

Lékaři nad ním zlomili hůl – pomohl si sám, nyní jeho kůra slaví úspěch

Sbírání lístečků

Známe to všichni – po celém dni v kanceláři nebo v autě už nevíte, jakou si sednout. Bolí vás záda hlava i krk, dokonce tak, že ani sport není úlevou. V posteli se převalujete, špatně spíte a ráno se budíte unavení a navíc s bolestí. Víte, že možná trpíte zbytečně? Řešením je fakírská rohož.

Iplikátor Kuzněcova – dokonale jednoduché řešení

Už jste slyšeli o iplikátoru Kuzněcova? Tato úžasná pomůcka opravdu připomíná fakírské lože. Jedná se o patentovanou soustavu plastových nebo kovových destiček s ostrými hroty, které jsou upevněny na polyetylenové nebo textilní podložce. Podle velikosti si na ně můžete lehnout nebo ji přikládat na bolavá místa.

 

Jak kůra funguje?

Základem úspěchu iplikátoru je velkoplošné podráždění pokožky. Jeho používáním podpoříte mikrocirkulaci, uvolníte své svaly a aktivujete krevní a lymfatický oběh.

Používáním iplikátoru rovněž stimulujete nerovovou soustavu, díky čemuž se již po pár minutách zbavíte bolesti. Problémy s nespavostí odejdou. Revitalizujte své tělo pomocí aplikátoru.

Účinky iplikátoru jsou podobné účinkům staré čínské akupunktury. Iplikátorem však nepropícháváte svoji pokožku. 

Iplikátor B6

Iplikátor B6

 

K čemu je dobrý?

Historie této pomůcky je protkána množstvím případů uzdravení lidí, nad kterými lékaři zlomili hůl a prohlásili je za nevyléčitelně nemocné. Sám autor se s jeho pomocí například vyléčil z chronického onemocnění ledvin. Sestrojil si jej poté, co mu doktoři řekli, že nemá naději na uzdravení. Iplikátor byl uznán coby účinná zdravotnická pomůcka i českým ministerstvem zdravotnictví.

Iplikátor úspěšně odstraňuje spoušťové body (trigger points). Jeho používáním odstraníte svalové křeče a bolesti a obnovíte pohyblivost vašich kloubů a páteře. Velmi úspěšný je i při odstraňování chronické nespavosti a normalizaci spánku. Po celodenním pracovním shonu jeho použitím uvolníte svou vystresovanou mysl a umlčíte bolesti hlavy nebo prostě jenom obnovíte své síly a zvýšíte svou aktivitu při sportu i v zaměstnání. Díky lepšímu krevnímu oběhu v povrchových tkáních navíc snížíte ukládání tuku v problémových partiích kolem beder.


Výhody iplikátoru

S iplikátorem se velmi rychle zbavíte bolesti a dosáhnete požadovaného účinku. Může jej používat každý a nejsou potřeba žádné anatomické znalosti. Ani neznalost akupunkturních bodů není překážkou. Nemusíte ani nikam chodit. Prostě si doma najdete klidné místo, kde si na 10 minut lehnete na podložku nebo ji přitlačíte na postižené místo a necháte působit její léčivé síly. Při dlouhodobém používání navíc dochází k trvalému léčebnému účinku. Přesvědčte se o jeho nesporných výhodách i vy.

 

Komerční prezentace
Foto: Eureko
24. 6. 2015

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků