Tipy

Meno-Lacton

Trápí vás menopauza?

Trápí vás menopauza?
Pokud jsou průvodní nepříjemné projevy menopauzy mírnější nebo dáváte přednost raději přirozené cestě jejich řešení, lze je překonávat či alespoň částečně utlumit vhodnou stravou, přiměřeným pohybem, ale také pozitivním naladěním mysli a pravidelnou relaxací.

Na osvědčených přírodních recepturách na neduhy klimakteria je založený také nový doplněk stravy Meno-LACTON dualcaps s kombinací fytoestrogenů, esenciálních mastných kyselin, jodu a vitaminu E, který pomáhá ženám dosáhnout fyzické a psychické pohody v době menopauzy.

Meno-LACTON jsou unikátní dvoufázové kapsle s přírodním složením a bez geneticky modifikovaných surovin. Problémy spjaté s klimakteriem tlumí jak podporou přirozené hormonální rovnováhy a tvorbou ženských hormonů – estrogenů, tak celkovou harmonizací organismu a jeho životních procesů. Základem jeho účinné síly jsou izoflavony červeného jetele, esenciální mastné kyseliny, směs panenského olivového a pupalkového oleje a vitamín E. Meno-LACTON se snaží o komplexní řešení všech nepříjemných průvodních jevů klimakteria, jakými jsou návaly horka, bolesti svalů, migréna, závratě, bušení srdce, ale také rozhoupaná emocionalita, přecitlivělost, podrážděnost, zhoršená koncentrace či poruchy spánku. Pomáhá také při riziku nadváhy, rozvoje osteoporózy a cevních obtíží v období klimakteria.

Připravila: Katka
Foto: iStock
16. 2. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků