Tipy

Mike Benexia

Nadopujte se nutričními látkami. Vyzkoušejte Mike™ Benexia®, semínka chia.

Nadopujte se nutričními látkami. Vyzkoušejte Mike™ Benexia®, semínka chia. Výrobek Mike™ Benexia® byl zařazen do přísnější kategorie než doplňky stravy, která se v EU nazývá Novel Food. To získal na základě předchozího dokazovacího procesu a vymezení konkrétního přínosu pro zdraví.

Semínka o málo větší než mák v sobě ukrývají obrovskou nutriční kapacitu. Obsahují 10 krát více omega 3 než je v lososu, 13 krát více vlákniny než v celozrnném pečivu, 5 krát více vápníku než v mléku, 24 krát více hořčíku než v banánu. Mají dokonce vyšší antioxidační kapacitu než uznávané borůvky. Mnohé ženy trpí nedostatkem železa, což se projevuje únavou a kosmeticky nehezkými tmavými kruhy pod očima. Pro ně je Mike™ Benexia® ideální, protože obsahuje 3 krát více železa, než je ve špenátu a to v absolutně přirozené a dobře vstřebatelné formě.

Mike™ Benexia® je ideální v těhotenství, kdy prospívá nenarozenému dítěti (především vývoji mozku), příznivě působí na rozvoj mozku dětí předškolního a školního věku, ale také u starších osob, dále prospívá cévám, kondici srdce, stavbě kostí a kloubních chrupavek. Má rovněž výborný vliv na kvalitu kůže a nervový systém. Aktuální je přínos Mike™ Benexia® při snižování váhy díky obsahu vlákniny a kvalitních bílkovin. Semínka zgelovatí při styku s vodou zhruba po 25 minutách, čímž naplní žaludek, zmírní hlad a zasytí na delší dobu (snižuji glykemický index potravy). Jako významný zdroj energie Mike™ Benexia® odstraňuje únavu, dodává vitalitu a sílu na dlouhé hodiny. Pro dobré zdraví stačí jedna odměrka denně do jogurtu, salátu, nebo do vody. Mike™ Benexia® seženete v lékárnách za cenu 218 Kč (250g). www.benexia.cz

 

Připravila: Katka
Foto: archiv firmy
22. 5. 2012


Diskuze: příspěvků