Wellness

Nakupte léky, doplňky stravy a vitaminy se slevou

Sbírání lístečků

Už jsme si zvykli nakupovat věci na internetu a ještě na tom ušetřit. Když nás však přepadne viróza, běžíme většinou do lékárny. Přitom i přípravky z lékáren můžete nakoupit v klidu přes internet a nemusíte ani vylézt z postele.

Využijete hned několik výhod najednou. Přehled o sortimentu je jasně značený, takže se rychle zorientujete, stejně tak jste okamžitě informovaní o cenách. Ušetřit nejen čas, ale i peníze můžete díky často vyhlašovaným slevovým akcím, od věci není ani nabídka dopravy zdarma (zpravidla od určité výše nákupu).

Navíc některé on-line lékárny, jako například Pilulka.cz, slibují velice rychlé doručení vámi vybraných produktů, dokonce už do čtyř hodin od objednávky. Což přijde vhod zejména v případě, kdy se opravdu necítíte dobře a potřebujete akutně zlepšit svůj zdravotní stav. Pokud ovšem nedáte dopustit na vlastní „oči a uši“, a na přípravky z lékárny nespěcháte, můžete si vybrat jedno z několika desítek odběrných míst po celé České republice, s nimiž Pilulka spolupracuje.

Využijte slevové kódy

Abyste si nákup co nejvíce zpříjemnili, vyplatí se využít nabídky slevových kódů. Najdete je například na slevovekody.com/pilulka-cz. Ostatně mnohé (nejen) potravinové doplňky stojí poměrně hodně peněz, tak proč neušetřit. Samozřejmě nejde jen o léčivé výrobky; slevové kódy lze uplatnit například i při nákupu kvalitní kosmetiky. Pokud máte rádi kosmetiku Yves Rocher, podívejte se na slevovekody.com/yves-rocher. Ostatně Vánoce se nezadržitelně blíží.

Komerční prezentace
Foto: iStock
24. 10. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků