Wellness

Nela Boudová ráda adoptuje děti i dědečky a ze všeho nejvíc uznává Lásku

Sbírání lístečků

Herečka a dabérka Nela Boudová (46) jde poslední dobou z role do role, proto je pro ni dost těžké, nalézt v diáři čas na dovolenou. Ovšem jde-li o dobrou věc, nebojí se svůj diář přeházet.

Nela se nedávno vrátila z měsíčního pobytu v Indii a Tibetu, kam odjela s nadací M.O.S.T, kterou podporuje. “Pomáhat dětem a seniorům je můj úděl,” přiznala usměvavá herečka, která nezapomněla navštívit i seniora, kterého na dálku adoptovala. Jak sama přiznává, byl to jeden z největších životních zážitků. “Adoptovaný děda je báječný. Musím říct, že mě setkání s ním hodně dojalo.”

Herečka Nela Boudová tentokrát v Tibetu adoptovala malého mnicha

Herečka Nela Boudová tentokrát v Tibetu adoptovala malého mnicha


Při nynějším pobytu však nezapomněla na další dobrý skutek a k adoptivnímu dědovi přibyl i adoptivní mnich. “Tentokrát jsem si adoptovala malého mnicha. Je hrozně roztomilý a přiznám se, že bych si ho nejraději odvezla do Čech.”

Václav Láska, Nela Boudová a Karel Janeček

Václav Láska, Nela Boudová a Karel Janeček


Po měsíčním návratu čekala na Nelu opět práce a to nejen před televizní kamerou. “Jsou volby do senátu a já velmi obdivuji a uznávám práci advokáta Václava Lásky.” Nela je velká bojovnice za dobro, proto není divu, že se nebojí podpořit člověka, který míří do politiky a nemá to v boji s korubcí nikterak lehké. „Václav Láska hájí zájmy žen, rodin a celé společnosti a to je v dnešní době to nejdůležitější.“


Připravila: Lucie
Foto: Nadace M.O.S.T.
9. 10. 2014

 

 

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků