Tipy

Objevte přírodní kosmetiku Rituals

Sbírání lístečků

Máte rádi přírodní kosmetiku? Pak si nenechte ujít produkty značky Rituals.

Máte rádi přírodní kosmetiku? Pak si nenechte ujít produkty značky Rituals.

 

Filozofií kosmetiky Rituals je přinášení starodávných rituálů zaměřených na péči o tělo a mysl do dnešní uspěchané doby. Produkty značky Rituals obsahují jedinečné přírodní ingredience, které vám pomohou změnit každodenní stereotyp v příjemné rituály, po kterých se budete cítit jako znovuzrození.

Kosmetika Rituals je rozdělená do několika rituálů – energizující, relaxační, osvěžující, rituály krásy, čajové a domácí rituály. Již samy názvy napovídají, že se nejedná pouze o tělovou kosmetiku. V zastoupení značky Rituals najdete i vůně a čaje. 

 

Rituály s kosmetikou, čaji a dalšími produkty značky Rituals vás postupně naučí správně relaxovat, dýchat nebo provádět reflexní masáže. To je užitečné pro uvolnění a otevření vaší mysli a detoxikaci celého organismu, který je v dnešní době tolik potřebný. Produkty Rituals pečují o vaše tělo, pleť i domov.

 

Navštivte webové stránky www.rituals.cz nebo některé z obchodních center, kde má značka své zastoupení. Jedná se o OC Letňany, Metropoli Zličín, Centrum Chodov, Nový Smíchov, Arkády Pankrác a Černý Most. 

Připravila: Zuzana
Foto: archiv
26. 6. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků