Medicína

Oční problémy patří dávné minulosti

Sbírání lístečků

Zrak je pro většinu lidí klíčovým smyslem, na kterém závisí náš každodenní život a jeho známé poruchy jako dalekozrakost, krátkozrakost, astigmatismus, anizometropie a mnoho dalších problémů, jsou strašákem, který děsí většinu z nás.

Některé z nás potkala nutnost nosit brýle již v mladém věku, ale mnoho lidí se s tímto problémem začne potýkat s příchodem stáří. Zbavit se těchto problémů se zrakem však není nemožné a dokonce je to snadnější, než se zbavit chřipky. Nerozhoduje zde věk ani nic jiného, oko je orgán, který lze v případě špatné funkce jednoduše opravit a tím dosáhnout zcela bezchybného zraku.

Drobné oční problémy sužují významné procento mladých lidí a většinu starších lidí, přitom existuje rychlá cesta k jejich odstranění prostřednictvím laserové operace, kterou v České republice zajišťuje unikátní oční klinika. Pokud máte problémy se zrakem nebo pokud máte někoho v rodině, kdo nosí brýle, tak by následující řádky mohly být odpovědí, jak se zbavit problémů se zrakem a také nutnosti nosit brýle nebo kontaktní čočky.


Otravné nošení brýlí není povinnost

Pokud disponujete dioptriemi, které vám dávají za nutnost nosit brýle, tak věřte, že se o nutnost nejedná. Dalekozrakost i krátkozrakost lze vyřešit během 15 sekund a to bez jediného řezu skalpelem. Většina lidí začíná s brýlemi po 40. roce života z důvodu stáří oči, presbyopií. Díky unikátní operaci metodou PRESBYMAX už nebudou brýle na čtení nikdy nutností. Operací očí se většina lidí bojí, protože dokáže každého vyděsit představa, že kovový nástroj operuje v místě, které patří na těle k nejcitlivějším. Zřejmě každému se uleví, když zjistí, že operace pro zbavení brýlí je nejen rychlá, ale hlavně zcela bezbolestná.

Zbavte se brýlí

Zbavte se brýlí

 

Pokud si myslíte, že vám brýle až tolik život nekomplikují, tak si vzpomeňte na všechny útrapy, které se s jejich nošením spojují. Brýle musíte nosit stále při sobě, když se vám rozbijí, tak se musíte opět vydat z peněz, při sportu způsobují potíže a neustále je musíte čistit. Když se zbavíte jednou provždy brýlí, tak je to příjemný pocit, jako kdyby vám sundali železnou kouli z nohy a vy se najednou opět cítili svobodnější.

Odstranění brýlí laserem je určeno pro každého a pokud vás osloví možnost se zbavit brýlí, tak nad ní neváhejte. Laserová operace je následně jen otázka jednorázové investice do samotného zákroku. Vzhledem k rychlosti a jednoduchosti operací jsou ceny za laserové zákroky velmi nízké, díky čemuž je výhodnější podstoupit zákrok, než neustále pořizovat nové brýle.


Možná, že v rodině máte někoho, kdo musí brýle nosit, pro takové případy existují i dárkové poukazy na operaci. Spousta lidí vnímá nošení brýlí jako handicap, díky kterému mají i nižší sebevědomí a omezuje je i v osobním životě, proč se tedy toho problému konečně nezbavit?


Unikátní oční klinika

V České republice figuruje oční klinika Ziris, která je fenoménem nejen u nás, ale i široko daleko. Důvody jsou hned dva, tím prvním je tým odborníků kliniky Ziris, kterou vede absolutní špička v oboru, MUDr. Michal Ziegler. Ten specialistou světové úrovně a na svém kontě má přes 10000 úspěšných operací šedého zákalu. Druhým důvodem je 6D laser Amaris 750S. Tento unikátní přístroj je jediným v republice a dokáže vytvořit ten nejtenčí laserový paprsek pro operace očí. Celá klinika je důkazem, že každý má právo na zdravý a ostrý zrak. Tisíce klientů se v klinice zbavují svých problémů, které jim doposud činily mnoho omezení.

 

Připravila: Katka
Foto: Oční klinika Ziris
12. 12. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků