Tipy

OutBug repelent

Ze všech stran se na nás začíná valit upozornění o nebezpečném hmyzu, který se díky dřívějšímu nástupu jara začíná probouzet rovněž dřív! Nemusíme ani připomínat, že se jedná zejména o klíšťata. Nepodceňujte proto prevenci a začněte s ní hned. Nová značka OutBug nabízí nově dva vysoce inovativní přípravky v ochraně proti klíšťatům a komárům.

Ze všech stran se na nás začíná valit upozornění o nebezpečném hmyzu, který se díky dřívějšímu nástupu jara začíná probouzet rovněž dřív! Nemusíme ani připomínat, že se jedná zejména o klíšťata. Nepodceňujte proto prevenci a začněte s ní hned. Nová značka OutBug nabízí vysoce inovativní přípravky v ochraně proti klíšťatům a komárům.
 

Repelent proti komárům

Speciální složení tohoto přípravku zajišťuje odpuzování komárů a také dle testů německého výrobce účinné látky firmy Merck KGaA i na klíšťata, vši, muchničky, vosy, včely. Repelent je vhodný jak pro osoby s citlivou pokožkou, tak i děti od věku 1 roku. Dokonalý odpuzující účinek přetrvává po dobu minimálně 2 hodin od aplikace nebo do umytí.

Doporučená cena výrobku je 119 Kč a seženete ho v drogeriích.

 

 

 

Připravila: Zuzana

Foto: OutBug

23.4. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků