Wellness

Pořiďte si výkonný vysavač účinný i s plným prachovým sáčkem

Sbírání lístečků

Vysávání patří k domácím pracem, při kterých je za námi okamžitě vidět výsledek. Vysáto máme většinou relativně rychle.

Téměř všichni ale bohužel velmi dobře známe okamžik, kdy musíme začít přejíždět pro odstranění nečistot místo několikrát, drobkům se najednou nechce zmizet, o drobných kamínkách ze zimního posypu nemluvě. Úroveň sacího výkonu vysavače je totiž ovlivněna možností volného proudění vzduchu, na níž má během používání výrazný vliv i množství prachu v sáčku. Co s tím?

S možným řešením přichází společnost Philips, která představuje sáčkové vysavače Philips PerformerPro a FC9185 a FC9194. Ty s výkonným motorem a speciálně tvarovanou prachovou komorou udržují neustále silné proudění vzduchu pro zachování maximální sací síly bez ohledu na zaplnění prachového sáčku.


Sáčkový vysavač FC9185

Sáčkový vysavač FC9185

Sáčkový vysavač FC9185

S příkonem 2 000 W a max. sacím výkonem 450 W je vybaven AFS mikrofiltrem pro čistší vzduch. Součástí vysavače FC 9185 je Hubice TriActive, která poskytuje 3 čisticí funkce jedním tahem, stejně tak i hubice na tvrdé podlahy s jemným kartáčkem, štěrbinový nástavec a malá hubice. Kapacita prachového sáčku je u FC9185 až pět litrů a o stavu naplnění vás informuje indikátor.


Sáčkový vysavač FC9194

Sáčkový vysavač FC9194

Sáčkový vysavač FC9194

 S příkonem 2 200 W a max. sacím výkonem 500 W je vybaven těsněním HEPA AirSeal s filtrem HEPA 12, který zachytí 99,95 % prachu a je tudíž vhodný i pro alergiky. Součástí vysavače FC9194 je jak sací hubice TriActive+ zajišťující trojnásobně vyšší výkonnost při vysávání, tak i speciální Turbo kartáč, který odstraní z koberců o 25 % více chlupů a prachu než klasická hubice. Kapacita prachového sáčku je u FC9194 až pět litrů a o stavu naplnění vás opět informuje indikátor.


Více na www.philips.cz

Připravila: Katka
Foto: Philips
31. 1. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků