Tipy

Přírodní deo přípravky Weleda

Krásné, slunné počasí přímo vybízí k nejrůznějším venkovním aktivitám či posezení s přáteli. V

Krásné, slunné počasí přímo vybízí k nejrůznějším venkovním aktivitám či posezení s přáteli. Vyšší teploty s sebou přinesou také obávané pocení. To je sice přirozený proces našeho těla, ale nepříjemný pach by jím být rozhodně neměl. Kromě pravidelné hygieny nám na cestě za příjemnou vůní mohou pomoci také kvalitní deo přípravky. Čistě přírodní deodoranty Weleda nabízejí osvěžující esence z přírody, pokožku krásně provoní, aniž by jí zabraňovaly v dýchání. Těšit se můžeme třeba z energické vůně citrusů, šalvěje nebo romantické růže.

Nepříjemné pachy související s pocením občas potrápí snad každého z nás. Jak ale docílit kýžené svěžesti a zároveň nebránit tělu v přirozených procesech? Deodoranty na přírodní bázi od Weledy neobsahují antiperspiranty, jako například aluminiové soli, které uzavírají potní póry, a proto může i po aplikaci pokožka volně dýchat. Svěžest je zaručena přírodními výtažky z rostlin, které nabízejí i další benefity navíc. Kromě účinků a výborné snášenlivosti přípravků ocení všichni také praktické balení v rozprašovači bez stlačeného plynu v lahvičkách, které lze doplňovat.

K dostání jsou tyto tři přípravky:

Růžový deodorant Weleda – jemný deodorant s romantickou vůní damascénské růže. Deodorační účinky přípravku jsou založené na čistě přírodních látkách, příjemná vůně dodá pocit čistoty i harmonie. K dostání v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda 100 ml za cenu 369 Kč.

Citrusový deodorant Weleda – osvěžující deodorant se závanem šťavnatých citrónů. Velice účinný, aniž by zabraňoval pokožce v normálním fungování. Éterické oleje ze slupek citrusových plodů působí spolehlivě. K dostání v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda 30 ml za cenu 159 Kč, 100 ml za cenu 289 Kč a náhradní náplň 200 ml za cenu 399 Kč.

Šalvějový deodorant Weleda – deodorant s éterickými oleji ze šalvěje, tymiánu a rozmarýny zabraňuje tělesnému zápachu svým antibakteriálním působením a také mírným stahujícím efektem. Deodorační účinky jsou posíleny citrónovou šťávou a výtažkem z lékořice. K dostání v Klubových prodejnách Weleda, v prodejnách se zdravou výživou a přírodní kosmetikou a na e-shopu Weleda 100 ml za cenu 289 Kč a 200 ml za cenu 399 Kč.

Výrobky Weleda mají novou mezinárodně uznávanou certifikaci NATRUE, která garantuje nejvyšší kvalitu čisté přírodní kosmetiky a BIO kosmetiky.

Připravila: Zuzana
Foto: archiv
19.3.2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků