Krása

Proč zvolit laserovou liposukci a v čem je jiná v porovnání s klasickou metodou?

Sbírání lístečků

Trápí vás nahromaděný tuk v určité partii, nepříjemně ochablá pokožka, celulitida v problematické oblasti či podobné potíže? Řešením může být nová moderní metoda v podobě laserové liposukce.

V čem ošetření spočívá a jaké jsou rozdíly v porovnání s klasickou liposukcí? Více informací se dozvíte v článku, kde nechybí ani doporučení na kliniku estetické medicíny provádějící tuto metodu.


Moderní a šetrná metoda ošetření

Laserová liposukce je moderní metodou ošetření využívající nejnovější vědecké poznatky na poli estetické medicíny. Je zaměřena na šetrné a citlivé odstranění nedostatků, jako jsou nadměrné množství tuku, celulitida, strie a další. V zásadě jde o lokální ošetření, které se provede v nejvíce problematické partii. Je však možnost kombinovat více partií a ošetřit rozsáhlejší oblast.


Od dob klasické liposukce udělala věda na poli estetické medicíny velký krok dopředu. Metoda laserové liposukce je bezbolestným ošetřením ideálním pro trvalé odstranění nežádoucího podkožního tuku. Bonusem je navíc zpevnění a stažení kůže, která je v daném místě ochablá vlivem vytažení způsobeným zvětšením množstvím tukové tkáně. Bezbolestný zákrok je vhodný pro jakoukoliv partii a výsledky uvidíte již hned po provedení. Díky lokální anestezii je celý proces bezbolestný.


S čím vším dokáže laserová liposukce pomoci?

Primárně laserová liposukce dokáže pomoci s trvalým odstraněním nahromaděné tukové tkáně v určité problematické partii. Používá se však také pro zpevnění ochablé pokožky například po porodu a hubnutí, k eliminaci strií a celulitidy či redukci nadměrného pocení. Právě zpevnění pokožky je ohromným rozdílem v porovnání s klasickou liposukcí, po jejímž provedení se můžete trápit s povadlou pokožkou v daném místě. S výsledkem budete jistě spokojeni a rozdíl na fotkách vás přesvědčí o účinností této šetrné metody.


Na jaké partie je laserová liposukce vhodná?

Metoda je vhodná pro ošetření břicha, hýždí, nohou, rukou, obličeje, boků i zad. Zpravidla vyberete oblast, kde vás daný problém trápí nejvíce, a necháte si ji ošetřit. Díky přesnosti a citlivosti této metody je možné nechat si ošetřit i obličej a pozvednout tak kontury.


Kam se obrátit, když si chcete nechat udělat laserovou liposukci

Pokud toužíte po odstranění tuku, nebo chcete využít jinou z výhod vyplývajících z laserové liposukce, obraťte se na kliniku estetické medicíny Dermaestet. Celá procedura trvá 2 až 3 hodiny a je bezbolestná. Po zákroku odcházíte domů a druhý den můžete fungovat bez dalších omezení. Co se týká konkrétní ceny, záleží na zvolené oblasti. Při ošetření více partií je cena upravena na základě individuální konzultace, která předchází samotnému zákroku.

KP
Foto: iStock

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků