Krása

Protege: vyhlaďte vrásky

Sbírání lístečků

V honbě za dokonalostí svého těla mnohdy ženy podstupují radikální zákroky. Přitom například vyhladit vrásky na obličeji a zpevnit pokožku můžete i neinvazivní cestou. Zkuste biologický facelifting.

Přestože se každá pečlivě hlídáme a můžeme mít na to jiný názor, statisticky je prokázané, že první vrásky se objevují kolem třicátého roku věku. S tím, jak stárneme, jsou stále více hlubší a hlubší, pokožka už není tak pružná jako dříve. Navíc změna hormonální aktivity přispívá také ke změnám ve vrstvách kůže.

Biologický přístup

Chodíte pravidelně na kosmetickou péči? Používáte kvalitní přípravky? Dostatečně pijete? Staráte se o zdravý životní styl? I když se snažíte, co to dá, abyste příchod vrásek co nejvíc oddálily, jednou stejně přijdou. Pak se vyplatí poohlédnout se po biologických metodách, jako je například biologický lifting přístrojem Protégé. Co všechno umí? Vyhlazuje vrásky, zpevňuje pokožku, eliminuje strie. Dokáže totiž stimulovat podkoží k tomu, aby si vytvářelo vlastní kolagen (Collagen Refill Technology).

Jak Protege funguje

Na váš obličej bude působit aplikátor, který „pracuje“ v hlubších vrstvách pokožky a regenerují ji zevnitř. Výsledek? Dochází k zahřívání tkáně, narušují se a rozkládají kolagenová vlákna. A jako důsledek přirozeného procesu zvaného hojení postupně dochází ke zvýšení metabolické aktivity buněk, které tvoří kolagen. Poté vaše pokožka začne znovu vyvářet kolagenová vlákna, jež vyplní strukturu pleti a jemné vrásky mizí, hluboké se zjemní.

Něco navíc

Ošetření přístrojem Protégé však dokáže mnohem víc. Kromě „žehlení“ vrásek například zlepší kvalitu pleti, zpevní pokožku a současně zvýrazní kontury obličeje. Další výhody? Tato metoda je vhodná pro jakýkoliv typ pleti a viditelné výsledky jsou patrně už po prvním ošetření.

Připravila: redakce
Foto: BTL
11. 11. 2019

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků