Krása

RELAX pro zdravé a krásné nohy

Sbírání lístečků

Zdravotní podpůrné punčochy RELAX s odstupňovanou kompresí z produkce největšího českého výrobce MAXIS mají účinné preventivní vlastnosti, a navíc jsou módní a elegantní. Hodí se pro každodenní život, do práce, do společnosti i třeba na dlouhé cestování.

Kolekce RELAX nabízí široké spektrum výrobků. Pomáhají na mnoho způsobů. Je vhodné je nosit při výskytu drobných žilek na nohách, slouží k prevenci rozvoje křečových žil v těhotenství či hlubokého zánětu žil. Zároveň jsou skvělým pomocníkem při cestování, jelikož chrání před vznikem trombózy při dlouhém sezení. Stejně účinné jsou i v případě, kdy stojíte celý den na nohách. Navíc jsou opravdu krásné, čistě dámské punčochy nerozeznáte od běžných silonek.

NEW RELAX 140 DEN LÝTKOVÉ

NEW RELAX 140 DEN LÝTKOVÉ

V dámských kolekcích NEW RELAX 140 DENNEW RELAX 70 DEN jsou k dispozici lýtkové a stehenní punčochy i punčochové kalhoty.


Velice oblíbená řada NEW RELAX 140 DEN se vyznačuje dokonalou jemností. Tělové odstíny s příjemným pololeskem a sníženými účinky statické elektřiny na syntetických vláknech, stejně jako nižší páratelnost, učinily z těchto punčoch doslova hit pro běžné nošení. Můžete vybírat mezi novými odstíny světlé a tmavé tělové barvy, případně jsou k dostání také v černé variantě.


Pro každodenní nošení jsou určeny také mimořádně tenké punčochy NEW RELAX 70 DEN, které na první pohled vypadají jako nejtenčí silonky. Jsou k dispozici ve dvou tělových odstínech a černé barvě. Obsahují 30 procent lycry a 70 procent polyamidu.

NEW RELAX 70 DEN STEHENNÍ

NEW RELAX 70 DEN STEHENNÍ

 

NEW RELAX 70 DEN LÝTKOVÉ

NEW RELAX 70 DEN LÝTKOVÉ


Punčochy obou kolekcí mají nově vyvinutou masážní část v oblasti chodidla, která zlepšuje mikrocirkulaci kožní tkáně. Větší pohodlí při chůzi zajišťuje extra plochý šev v oblasti prstů na nohou, neboť eliminuje otlaky. U stehenních punčoch jsou elegantní krajky v novém designu vylepšeny třemi silikonovými proužky, které zaručují pohodlné nošení, nekloužou ani neškrtí. Punčocháče mají kalhotkovou část vyzdobenou jemným vzorem a pro snazší orientaci při oblékání je zadní strana v pase vyznačena třemi svislými proužky.

 

NEW RELAX 140 DEN – OZNAČENÍ ZADNÍ STRANY PUNČOCHOVÝCH KALHOT

NEW RELAX 140 DEN – OZNAČENÍ ZADNÍ STRANY PUNČOCHOVÝCH KALHOT

Obě kolekce – RELAX 140 DEN i RELAX 70 DEN – mají speciální úpravu HIGH IQ, která lépe odvádí pot a snižuje statickou elektřinu na syntetických vláknech. Vyspělý materiál zároveň umožňuje větší pružnost přes boky, což přispělo k zásadnímu vylepšení velikostní tabulky a přibyly velikosti vhodné i pro plnější postavy. Například ve velikosti XXL jsou určeny pro obvod boků až 130 cm.

NEW RELAX 140 DEN – DETAIL ŠPIČKY

NEW RELAX 140 DEN – DETAIL ŠPIČKY

 

NEW RELAX 140 DEN – KRAJKA

NEW RELAX 140 DEN – KRAJKA


Pro kompresivní punčochové výrobky je ovšem důležitý obvod v oblasti nad kotníkem. Všechny typy těchto punčoch jsou vhodné pro postavy od 153 do 182 cm výšky (velikost S až XXL), s obvodem nad kotníkem od 18 do 32 cm. Zdravotní podpůrné punčochové výrobky NEW RELAX mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru. Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou a snižuje tak potíže počínající žilní nedostatečnosti – pocit únavy, tíhy a napětí v nohou, slouží jako účinná prevence proti rozvoji křečových žil či dokonce hlubokého zánětu žil, stejně jako například cestovní trombózy.

RELAX 280 DEN – UNISEX PODKOLENKY

RELAX 280 DEN – UNISEX PODKOLENKY

 

RELAX 280 DEN – DETAIL PATY

RELAX 280 DEN – DETAIL PATY


Zvláštní skupinu tvoří unisex podkolenky se žebrovaným designem, s antibakteriální úpravou, v provedení RELAX 150 DENRELAX 280 DEN (280 DEN obsahují navíc bavlnu). Komprese je anatomicky rozložená, speciální pletení v oblasti lýtka zajišťuje perfektní padnutí bez ohledu na tvar nohy. Podkolenky 150 DEN jsou vyrobeny z patentovaného speciálního materiálu O-SKIN, který má bakteriostatické vlastnosti, tzn. že brání množení bakterií a tím zabraňuje tvorbě zápachu a podráždění kůže. A co je důležité: Bakteriostatický činitel je přítomen až do konce životnosti produktu!

RELAX TRAVEL

RELAX TRAVEL

 

Cestovní lýtkové punčochy RELAX TRAVEL udržují žíly během dlouhých období sezení nebo stání v dobré kondici. Jsou určeny pro ženy i pro muže. Podporují přirozenou cirkulaci krve, takže krev namísto hromadění v nohách odtéká proti působení gravitace přirozeně zpět k srdci. Obzvlášť v době dovolených a dlouhých nepohodlných cest jsou takřka nepostradatelným společníkem, hodí se ale i pro běžné každodenní nošení.
Punčochy kolekce RELAX spadají do tzv. I. kompresivní třídy (s výjimkou 70 DEN – svým tlakem se nacházejí ještě nepatrně níže) a nejsou hrazeny zdravotní pojišťovnou. K dostání jsou ve všech autorizovaných prodejnách MAXIS a.s. Jejich seznam najdete zde.


E-shop: www.medi-expert.cz/podpurne-puncochy-relax

KP
Foto: Mediexpert
23. 4. 2018

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků