Krása

Rituály inspirované přírodou

Záleží vám na druhých a na životním prostředí? Milujete osobní péči a zakládáte si na přírodních přísadách z obnovitelných zdrojů? Pokud příroda něco nemůže poskytnout, používáme neškodlivé alternativy. Rituals je tu pro vás.

Toužíte po klidu těla i duše? Naučte se relaxoat. Když si vyhradíme čas na to, abychom si vychutnali horkou koupel, šálek čaje nebo relaxační masáž, může z těchto činností učinit významné zkušenosti a dlouhodobé rituály.

Kde hledat luxusní produkty od kosmetiky určené pro péči o tělo a pleť, po výrobky z organické bavlny, vonné svíčky, parfémy, make-up s drahými kameny a čaje? Filosofie Rituals je prostá: štěstí se skrývá v maličkostech.


Autentické východní rituály

Všechny produkty jsou inspirovány autentickými východními rituály, a to z parních lázní hammam nebo každoroční vítání květenství Sakury v Japonsku, to je jen pár příkladů z dlouhé řady krásných tradic, kterými se značka inspirovala.

 

V nepřeberném množství produktů si vybere každý

Rituals

 

Netestováno na zvířatech

Rituals podporují holandskou Společnost pro nahrazení testování na zvířatech. Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech, nýbrž na nadšených dobrovolnících z řad lidského rodu. Veškerý náš sortiment je vhodný pro vegetariány.

Více informací najdete na www.rituals.cz .

Připravila: -lc-
Foto: Rituals
24. 11. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků