Krása

Rizika pro náš účes a jejich možná řešení

Sbírání lístečků

Správná péče o vlasy sice zahrnuje pravidelné návštěvy kadeřníka, ve skutečnosti však začíná už doma v koupelně. Jaká jsou ale vlastně rizika, jejichž důsledkem jsou zničené vlasy? A jak je eliminovat?

Proč nejsou vlasy takové, jaké by mohly být?

Vlasy jsou dennodenně vystaveny řadě rizik. Již všudypřítomný stres jim rozhodně nesvědčí. Neprospívají mu ani intenzivní sluneční paprsky, ale také procesy, které můžeme ovlivnit. Především se jedná o časté barvení anebo používání přístrojů, jež pracují s horkým vzduchem. Naštěstí ovšem existují také řešení. Samozřejmě sem patří kvalitní vlasová kosmetika, přípravky pro regeneraci a péči o vlasy, stejně jako správné používání kadeřnických potřeb.

Doporučujeme: Všechny tyto výrobky seženete v e-shopu Vlasy-kosmetika.cz.
 

4 tipy pro krásné a zdravé vlasy

  • Nešetřete při nákupu vlasové kosmetiky. Samozřejmě nemusíte utrácet rodinné úspory. Na druhou stranu ultralevné šampóny vašim vlasům určitě neprospějí.
  • Používejte speciální přípravky pro regeneraci a péči o vlasy. Těchto výrobků dnes existuje velké množství – viz regenerace a péče o vlasy. Výběru je tedy nutné věnovat pozornost.
  • Pozor na horký vzduch! Přístroje jako fény, žehličky či kulmy na vlasy jsou sice praktické, mohou ale pokrývku hlavy také poškozovat. Jejich používání tedy nepřehánějte.
  • Uvažujte o speciálních kadeřnických potřebách. Nastíněný problém mohou řešit přístroje s ionizací. Dále vám doporučujeme ultrazvukové žehličky na vlasy, které ošetřují vlasy s poškozenou strukturou a v neposlední řadě také efilační kadeřnické nůžky vhodné k prostřihávání vlasů.

 

Připravila: komerční prezentace
Foto: Vlasy-kosmetika.cz
26. 6. 2017

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků