Tipy

Schauma Fyto-kofein

Máte řídnoucí a slabé vlasy? Jejich kořínky potřebují pořádnou dávku výživy a stimulace.

Máte řídnoucí a slabé vlasy? Jejich kořínky potřebují pořádnou dávku výživy a stimulace. To jim dodá nová řada pečující kosmetiky Schauma Fyto-Kofein.

Receptura obsahuje speciálně vyvinutý inovativní Fyto-kofeinový komplex, který kombinuje rostlinné výtažky a kofein. Kofein, jako jeho aktivní složka, stimuluje růstové faktory zlepšením látkové výměny ve vlasových koříncích. Rostlinné výtažky jsou obzvlášť bohaté na antioxidanty a mohou bojovat proti volným radikálům a tím přispívat k ochraně vlasů před nepříznivými vlivy životního prostředí. Sekundární rostlinné látky, které se nazývají fyto-flavony, zvyšují odolnost vlasů a napomáhají jejich přirozené regeneraci.

Šampon z řady Schauma Fyto-kofein pečuje o vlasy, a zatímco je zbavuje nečistot, aktivuje činnost vlasových kořínků. Balzám Schauma Fyto-kofein uhlazuje povrch vlasů, okamžitě jim dodává intenzivní lesk a vlasy se díky němu lépe rozčesávají. Bezoplachová péče této řady je pak dokonalým přípravkem pro každý den – jednoduše se aplikuje na ručníkem vysušené vlasy, které posiluje a brání jejich zacuchání. Účinnost této řady je vědecky ověřená!

Připravila: Zuzana

Foto: Henkel ČR

8.7. 2013