Medicína

Sexem ku zdraví!

Sbírání lístečků

Původní rčení sice mluví o sportu, nicméně i milostný život by se dal svým způsobem považovat za sport. Často při něm procvičíte i takové svaly, o nichž ani nevíte, že je máte. Když to přeženete, bude vás pak pěkně bolet tělo. A také se při něm vyplavují endorfiny – hormony štěstí.

O tom, že je sex zdravý, nemá cenu polemizovat. Má blahodárné účinky na tělo, ale pochopitelně i na duši. Dobrý vztah by bez něj nemohl fungovat. Proto není vůbec na škodu si jej trochu zpestřit, aby vás nepřestal bavit ani po nějaké době se stejným partnerem či partnerkou. Jak na to? Nakupte hračky pro dospělé!


Tip pro ženy: Začněte zlehka

Jako žena to máte jednodušší. Probudit v mužích sexuální touhy totiž ve většině případů není vůbec problematické. Stačí si obléknout erotické prádlo, které na vás nevídá denně, a úspěch je zaručen. Pokud si ho chcete pojistit, pořiďte ještě španělské mouchy, známé afrodiziakum.


Pak samozřejmě existují přímo pomůcky určené pro muže. Jednou z těch známějších je třeba vakuová pumpa. S tou si ostatně užijete i vy, když vám bude sát bradavky. Spoustu hraček mohou využívat obě pohlaví.


Tip pro muže: Ze začátku vsaďte na klasiku

Co koupit jako muž pro ženu? Nebudeme chodit pro radu daleko a doporučíme vám prostý vibrátor. Ačkoliv jde o nejznámější hračku, není nejobyčejnější. Naopak dokáže přivodit naprosto neobyčejné pocity.


Skvělou zábavu vám zajistí například vibrační vajíčko. Některé modely lze ovládat i na dálku, což milovníky technologií zajisté potěší. Patříte-li mezi ně, máte volbu jasnou. Ony jakékoliv vibrační pomůcky mívají u žen úspěch, to si pamatujte.


PS: Jakou hračku si nakonec vyberete, je pouze na vás. Pohlaví je vedlejší, tak se nenechte zmást kategoriemi v e-shopu. Na druhou stranu, jestli si vůbec nevíte rady, budou pro vás skvělým návodem, jak poznat, co se s danou pomůckou dělá a komu přivodí příjemné pocity.

KP
Foto: iStock
28. 8. 2018
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků