Tipy

Skinamin pro zdraví pokožky

Trpíte-li atopickým ekzémem, nebo je vaše pokožka „jen“ vysušená a přecitlivělá, musíte být v péči o ni velice opatrní. Vyzkoušejte přírodní balzám Skinamin.

Trpíte-li atopickým ekzémem, nebo je vaše pokožka „jen“ vysušená a přecitlivělá, musíte být v péči o ni velice opatrní. Vyzkoušejte přírodní balzámy pro denní i noční péči Skinamin.

  • Intenzivní denní balzám obsahuje směs přírodních rostlinných výtažků (například aloe a slézu) pro zajištění přirozené hydratace kůže. Je obohacen o výživný pupalkový olej. Obsahuje protizánětlivý a kůži zklidňující azulen a vzácné koloidní stříbro pro rovnováhu kožní mikroflóry.
  • Léčbu doplňuje zvláště výživný a výjimečně hydratační noční balzám s unikátním složením. Přirozeně působící výtažky z Aloe vera doplňuje účinný olej z měsíčku lékařského, který je obzvláště vhodný pro podrážděnou, popraskanou a drsnou pokožku.

Balzám neobsahuje steroidy, kortikoidy, hormony, antibiotika, dehet ani kyselinu salicylovou. Více informací hledejte na www.skinamin.cz

Denní balzám i noční balzám stojí 849 Kč/ 50ml.

Připravila: Zuzana

Foto: archiv firmy

7.4. 2014


Diskuze: příspěvků