Soutěže

Soutěž o prolézačku BINO

Sbírání lístečků

Znáte hračky BINO? Značka BINO byla uvedena na trh v roce 1992. Nabízí sortiment dřevěných hraček, reklamních a dárkových předmětů, dětského nábytku a vybavení mateřských školek. Ihned po svém vzniku slavila značka BINO značný úspěch na nejen domácím trhu, ale i ve více než 10-ti dalších evropských zemích.

Motto „Naše děti jsou to nejcennější co máme“ je ústřední filozofií značky BINO. Hračky BINO staví na zárukách, jako jsou kvalita, bezpečnost a zdravotní nezávadnost všech  produktů. Veškeré použité materiály podléhají přísné kontrole a stejně jako finální výrobky bez výjimky splňují veškeré předepsané bezpečnostní normy a příslušná nařízení.
 
Produkty prodávané pod značkou Bino jsou určené především pro pobavení dětí od nejmenších až po první školáky. Vzhledem k tomu, že tento věk je pro vývoj dítěte velmi důležitý, spojuje většina našich hraček faktor zábavy s edukativní funkcí. Řada produktů podporuje rozvoj hrubé nebo jemné mechaniky, další nenásilnou formou hry pomáhají rozvíjet většinu smyslů i rozumové schopnosti.
 
Více informací a odpověď najdete na www.bino-drevenehracky.cz
 
Tři z vás můžete vyhrát prolézačku s krtečkem.
 
Soutěž probíhá od 13. do 20. října 2013.
 
Foto: Bino
13. 10. 2013
 
Výherci:
krasavka
Bells
janisek

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků