Tipy

Šťáva z aronie

Přímo lisovaná šťáva z plodů arónie 2/3 v kombinaci s granátovým jablkem 1/3 v bio kvalitě. Obsahem antioxidantů pomáhá šťáva z aronie a granátového jablka v eliminaci části zátěže způsobené špatným životním prostředím. Sladší šťáva z granátového jablka dává aronii jemnější chuť a umocňuje její účinky o další pozitivní antioxidanty. Šťáva má pozitivní účinky nejen na posílení imunity, také podporuje trávení a stimuluje funkci jater a ledvin.

Přímo lisovaná šťáva z plodů arónie 2/3 v kombinaci s granátovým jablkem 1/3 v bio kvalitě. Obsahem antioxidantů pomáhá šťáva z aronie a granátového jablka v eliminaci části zátěže způsobené špatným životním prostředím. Sladší šťáva z granátového jablka dává aronii jemnější chuť a umocňuje její účinky o další pozitivní antioxidanty. Šťáva má pozitivní účinky nejen na posílení imunity, také podporuje trávení a stimuluje funkci jater a ledvin. Cena: 0,7 l/190 Kč

 


OBECNĚ O ARONII

Arónie (lidově černý jeřáb) je všestrannou léčivou rostlinou pro udržení našeho pevného zdraví. Plody obsahují výjimečně vysoký podíl přírodních antioxidantů, které zajišťují účinnou ochranu buněk před tzv. volnými radikály a zpomalují stárnutí buněk. Plody arónie mohou pomoci předcházet mnoha chorobám a mají prokazatelné léčivé účinky, např. při vysokém krevním tlaku, zažívacích a žaludečních potížích, cévních chorobách, při onemocnění zraku způsobeným stárnutím očí, mají důležitou roli v prevenci proti vzniku srdečního infarktu či některým druhům rakoviny, chrání organismus před arteriosklerózou, a dalšími nemocemi, souvisejícími s rostoucím věkem – diabetes II, Alzheimerova choroba, revmatismus či artritida. Účinná léčivá látka má zároveň antiseptické a antibakteriální schopnosti.

Připravila: Zuzana

Foto: archiv

26.3. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků