Tipy

Stérimar bebé

Sbírání lístečků

Zná to každá maminka. Děťátko má rýmu, lapá po dechu, má problémy sát při kojení, přes den je rozmrzelé a v noci se s pláčem budí. Nastává kolotoč čištění nosu, odsávání hlenů a kapání kapek proti rýmě.

 

Novinka STÉRIMAR® bébé na ucpaný nos je přírodní roztok mořské vody, který poskytuje přirozenou úlevu od ucpaného nosu našim nejmenším a je vhodný pro miminka již od 3 měsíců.

 

Přináší úlevu jak při běžném nachlazení, tak při zánětu nosohltanu, alergické rýmě nebo zánětu vedlejších nosních dutin. Přispívá také ke snížení schopnosti bakterií množit se, omezuje riziko dalších infekcí dutiny nosní a pomáhá při léčbě rýmy.


STÉRIMAR ®bébé na ucpaný nos byl speciálně navržen pro citlivý dětský nosík – obsah soli v roztoku mořské vody a tlak spreje spolu se speciální tryskou byly vyvinuty s cílem respektovat nosní sliznici i nejmenších dětí. Stérimar bébé na ucpaný nos navíc příspívá k regeneraci a splasknutí podrážděné nosní sliznice a maminky jistě ocení efekt ředění nosního sekretu pro odsávačku.


STÉRIMAR bébé na ucpaný nos je vhodný pro miminka od 3 měsíců a doporučuje se pro krátkodobé použití při infekčních a alergických rýmách. Poté se doporučuje nahradit produktem STÉRIMAR® bébé.

Přípravek STÉRIMAR® je k dostání pouze v lékárnách, pořídit si ho můžete sami bez doporučení lékaře i bez lékařského předpisu za doporučenou prodejní cenu 210 Kč.

 

Připravila: Katka
Foto: Stérimar
3. 1. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků