Tipy

Syoss ProNature

Stále více žen se při barvení vlasů zajímá o složení barev a požaduje jemné receptury, které jsou k vlasům šetrné. Stejně tak je pro ně důležité, aby vlasy po barvení vypadaly přirozeně a zdravě. Tento požadavek je také trendem kadeřnickým salonů, a proto si kadeřníci pro péči o vlasy stále častěji vybírají produkty s přírodními ingrediencemi a nabízejí svým zákazníkům elegantní lesk a přirozené barvy bez jakýchkoliv kompromisů. Intenzivní přirozené barvy si ale nyní můžete dopřát i při domácím barvení, a to díky nové řadě barev na vlasy Syoss ProNature. Tato řada s nízkým obsahem amoniaku nabízí úchvatné přirozené odstíny barev v profesionální kvalitě, a přitom za atraktivní cenu.

Stále více žen se při barvení vlasů zajímá o složení barev a požaduje jemné receptury, které jsou k vlasům šetrné. Stejně tak je pro ně důležité, aby vlasy po barvení vypadaly přirozeně a zdravě. Tento požadavek je také trendem kadeřnickým salonů, a proto si kadeřníci pro péči o vlasy stále častěji vybírají produkty s přírodními ingrediencemi a nabízejí svým zákazníkům elegantní lesk a přirozené barvy bez jakýchkoliv kompromisů. Intenzivní přirozené barvy si ale nyní můžete dopřát i při domácím barvení, a to díky nové řadě barev na vlasy Syoss ProNature.

Tato řada s nízkým obsahem amoniaku nabízí úchvatné přirozené odstíny barev v profesionální kvalitě, a přitom za atraktivní cenu.
Novou řadu barev na vlasy Syoss ProNature vyvinuli a testovali kadeřníci a koloristé s dlouholetými zkušenostmi a bohatým know-how. Představuje první řadu dlouhotrvajících barev na vlasy značky Syoss s nízkým obsahem amoniaku. Jedinečná receptura kombinuje vysokou účinnost barvy s péčí barvicího krému, takže výsledkem jsou úchvatně přirozené, zdravě vypadající barvy s leskem jako z kadeřnického salonu.
Nová kolekce Syoss ProNature nabízí škálu dvanácti zcela přirozeně vypadajících odstínů od elegantního světle plavého, přes mahagonový až po černý.

Receptura obsahuje intenzivní barevné pigmenty, které vlasy dokonale obarví a překryjí veškeré šediny.
Barvy na vlasy nové řady Syoss ProNature obsahují také ginkgo balzám obohacený o výtažky z ginkgo biloba a aloe vera, které pečují o vlasy. Výsledkem budou silné a zdravě vypadající vlasy.

Nová řada Syoss ProNature se na pultech obchodů objeví v únoru 2012. Představuje poslední inovaci značky Syoss, která vychází z nabídky profesionálních přípravků vlasové kosmetiky za atraktivní cenu. Syoss ProNature kombinuje pečující vlastnosti přírodních látek se zkušenostmi profesionálních kadeřnických salonů a přináší je každé ženě až domů – pro intenzivní, přirozené barvy se zdravým, zářivým leskem, a přitom za atraktivní cenu 124,90 Kč.

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků