Tipy

Tip na valentýnský dárek: stříbrné šperky s kameny

Chtěly byste originální a přitom půvabný prstýnek?

Chtěly byste originální a přitom půvabný prstýnek? Náhrdelník? Nebo náramek? A máte rádi stříbro? Pak navigujte své partnery do obchodů Le Patio, kde jsou aktuálně k dostání nové indické šperky ze stříbra zdobené kameny. Nebo se sem vydejte samy!
 

Proč si koupit šperky právě tady?

Kromě kvality počítejte s originalitou – veškeré zboží včetně šperků majitelka obchodů osobně vybírá, navíc některé ze stříbrných náhrdelníků rovněž sama navrhovala. Jelikož se prodávají v mini kolekcích, po několika kusech, případně jen jeden, máte jistotu, že je jen tak neuvidíte na jiné ženě.
 

Zajímají vás trendy?

Váháte, jaký kámen by měl zdobit váš šperk? Za nejvíce ženské se považují růženín a také měsíční kámen. Možná je to i jejich zbarvením, světlé a růžové kameny lze vhodně kombinovat k mnoha příležitostem. Jestliže však ctíte trendy, pak vězte, že aktuálně se hodně nosí výrazné barvy jako zelená nebo fialová, a s oblečením potom můžete sladit rovněž šperky s obdobně zbarvenými kameny. Navíc se o kamenech už pěkných pár století traduje, že mají léčivou moc, tak proč toho nevyužít?
 

A co za to?

Například u prstýnků se jejich cena pohybuje od 550 Kč, náhrdelníky stojí přibližně od 2000 Kč a náramky od 1500 Kč.


Připravila: Marcela
Foto: archiv Le Patio
7. 2. 2013