Tipy

Tyčový mixér Philips Avance

Máte rádi saláty, ale odrazuje vás zdlouhavá příprava?

Máte rádi saláty, ale odrazuje vás zdlouhavá příprava? Philips vám nyní přináší pomocnou ruku v podobě nového tyčového mixéru Avance s označením HR1659. Ten je vybavený speciálním příslušenstvím pro krájení zeleniny na kostky. V mžiku tak vytvoříte lahodný zeleninový salát, stejně jako celou řadu dalších pochoutek.

Je vybaven absolutní novinkou ve světě kuchyňských spotřebičů – příslušenstvím na krájení kostek ovoce či zeleniny. Během chvíle tak bez námahy připravíte výborný salát, který jen dochutíte například olivovým olejem či balsamikem, promícháte a pochoutka je hotová.

Máte chuť na jemný okurkový či mrkvový salát? Žádný problém. Tyčový mixér Philips Avance nejen že umí krájet zeleninu na kostky, ale umí i strouhat, nebo krájet plátky. Mixér dokonce využijete i při pečení buchet a domácího pečiva. Díky příslušenství na míchání totiž dokáže připravit sametově jemné těsto. Součástí příslušenství je také nádoba, ve které snadno vyrobíte a následně i uchováte krémové polévky, šejky, nebo pyré.

Připravila: Katka
Foto: Philips
23. 3. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků