Krása

Učitelka ze mě asi nebude, říká Bagárová

Sbírání lístečků

Zpěvačka Monika Bagárová (20) i když studuje pedagogickou školu v Brně, prozatím se rozhodně stát učitelkou nechce. Po natočení duetu Na nebe nečekej se zpěvákem Ezym, vyrazila pracovat do Ameriky. Daří se ji prorazit i na asijský trh.

Teď o vás bylo hodně slyšet, vrátila jste se do Čech nazpívat duet se zpěvákem Ezym a ukázala jste se i na cenách Anděl.
Cestování mezi Amerikou a Českou republikou je sice dost náročné díky časovému posunu, ale jinak jsem za tuto možnost ráda. V Americe mám přítele a začala jsem tam i hodně pracovat. Do Čech většinou jedu právě kvůli studiu střední pedagogické školy v Brně, což bych moc ráda dostudovala. V dohledné době určitě učitelkou nebudu, ale později, kdo ví. A v Praze na mě čekají také pracovní povinnosti. Co se týče duetu, Na nebe nečekej, oslovil mě do něj právě Ezy. Líbí se mi jeho hudba a byla to pro mne výzva. Myslím si, že z toho vzešel moc krásný klip. Jinak na Anděly jsem přijela se svou manažerkou, byla to moc hezká akce. Často do společnosti nechodím, tak jsem si to tentokrát pěkně užila.

Ezy vyzval Moniku Bagárovou do duetu. Oba si to prý pak videokllipu užívali

Ezy vyzval Moniku Bagárovou do duetu. Oba si to prý pak videokllipu užívali

 

Mimo Ameriku a Evropu, toužíte prorazit i na jiném kontinentě?
Mám vize do budoucnosti s muzikou právě v Americe, ale rozhodně se ničemu dalšímu nevyhýbám. Teď jsem podepsala smlouvu na spolupráci v Asii. Nechtěla jsem o tom moc mluvit, protože tomu předcházelo opravdu dlouhé vyjednávání.

 

Krásná Monika Bagárová si užívá život v Americe i v Čechách

Krásná Monika Bagárová si užívá život v Americe i v Čechách

 

S vaší prací souvisí i vzhled. Jste sice ještě mladá, ale přesto, pečujete o sebe?
Je pravda, že zatím to není zase tak pro mne náročné, ale pečovat by o sebe měla žena už od mladého věku. Klidně stačí pleťová voda a krémy. Na vystoupení se logicky připravuji s větším časovým prostorem, protože je potřeba se líčit výrazně a to samé platí i o oblékání. Miluju spíše přírodní a voňavé produkty. Nedávno jsem byla i na kosmetickém veletrhu, kde jsem objevila výživné sérum na rty a také na řasy, které podporují růst. Občas prostě člověk narazí na něco, o čem ani nevěděl, že existuje a pak možná o to z toho má větší radost.

 

Na veletrhu v Holešovicích objevila Monika Bagárová kouzlo přípravků FacEvolution

Na veletrhu v Holešovicích objevila Monika Bagárová kouzlo přípravků FacEvolution

 

Máte stálého vizážistu, stylistu či fotografa?
Já jsem spíše konzervativní člověk, ale ráda si nechám poradit. Svého osobního stylistu či vizážistu nemám, ale využívám jejich služeb často a ráda. Co se týče vlasů, mám svého kadeřníka, za kterým mi to stojí jet až do Bratislavy, protože je fakt vlasový génius.

Připravila: -lc-
Foto: Lewron music, Skinso.cz
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků