Wellness

Věnujte prádlu stejnou péči jako sama sobě. Vyplatí se to!

Dokonalá čistota je základem zdravého životního stylu. Dbáme na pravidelnou hygienu těla i ducha, domácnost se nám blýská pod rukama. Jak je to ale s oblečením? Spoléháte se na pračku? Pak byste měli věnovat pozornost tomuto článku.

Pračka patří k základnímu vybavení domácnosti. Na trhu dnes najdeme širokou nabídku, ale podle čeho bychom měli orientovat? Abychom nemuseli své volby brzy litovat, měli bychom se při nákupu soustředit nejen na cenu a objem, ale také na její funkce a na technologie, které využívá.

Oblečení, resp. tkanina, se častým praním opotřebuje. Můžeme to však ovlivnit. Kvalitní a přesto šetrnou péči vašim oděvům přináší pračky Samsung. Jejich tajemstvím je odborníky oceňovaná technologie EcoBubble®, která vytváří z pracího prostředku, kyslíku a vody aktivní pěnu a nečistoty odstraňuje při nižších teplotách. Díky tomu je látka méně namáhána a déle si uchová svůj vzhled. Navíc tím ušetříte energii, prací prášek a dokonce i čas. Program Super Speed zvládne až 5 kg náplň již za 59 minut! Momentálně na trhu nenajdete výkonnějšího partnera.

V boji se skvrnami nám pomůže funkce BubbleSoak. Je účinná i proti odolným skvrnám, protože oděvy jsou před samotným cyklem nejprve namočeny až na 30 minut do aktivní pěny. Dále můžeme využít i speciální funkce, jako např. super ekologické praní nebo programy pro funkční oblečení nebo vlnu.

Samsung myslí i na to, jak optimálně vyčistit samotnou pračku. Po každých 40 cyklech doporučuje využívat účinný samočisticí program EcoDrumClean. Bez použití chemikálií tak ekologicky a hygienicky vyčistíme vnitřek pračky. Případné usazeniny a zbytky nečistot zachycené v temných zákoutích nemají šanci.

Dlouhá životnost praček WW6000 je podpořena keramickým topným tělesem s dvojitou povrchovou úpravou, která snižuje usazování vodního kamene. Dalším důležitým atributem je invertorový motor, který motor snižuje hluk i spotřebu elektrické energie a Samsung na něj poskytuje 10letou záruku.

Budeme-li následovat doporučení daná výrobcem, můžeme si být jisti, že nám pračka dobře poslouží řadu let. Velmi dobrým pomocníkem může být také funkce Smart Check, která hlídá chyby. Každouhlásí prostřednictvím aplikace, kterou si zdarma stáhneme do svého chytrého telefonu, a nabízí optimální řešení. Předejde tak případům, kdy je potřeba volat opraváře a zbytečně utrácet peníze.

V neposlední řadě je třeba zmínit elegantní design CrystalGloss®, který činí z pračky doslova šperk každé domácnosti. Její velká dvířka se otevírají doširoka a pohodlně díky madlu posunutému o 45° výš- a manipulace s prádlem se tak stává jednodušší. Vybrat si můžeme i podle barvy. Dvířka jsou buď klasicky průhledná, anebo zabarvená domodra.


Více informací na www.samsung.cz.

 

Komerční prezentace
Foto: Samsung
15. 10. 2015
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků