Wellness

Wellness balíček: Vaše denní dávka pro zdraví, imunitu a celkovou pohodu

Sbírání lístečků

Taky vás přepadá jarní únava, jste bez energie, vlasům chybí pevnost a lesk a pleti jiskra? Na trhu je záplava nejrůznějších potravinových doplňků, jak se v nich ale vyznat a vybrat si pro sebe to pravé? Jak tělu dodat jednoduše vše to, co potřebuje?

Řešení se nabízí v podobě komplexního Wellness balíčku, který je šitý na míru ženskému organismu a jeho specifickým potřebám. Balíček obsahuje praktické sáčky na každý den, a tak máte jednoduše připraveno vše, co vaše tělo potřebuje pro to, aby bylo zdravé, krásné a vy jste se cítila v pohodě.

Vytvořte si ranní rituál pro zdraví

Spousta firem aktuálně nabízí balíčky vitaminů na míru. V rámci švédského holistického, tedy celostního přístupu ale víme, že nejde jen o vitaminy a minerály. Každý sáček ve Wellness balíčku tak kromě tablety s vitaminy a minerály obsahuje navíc ještě i 2x kapsli Omega-3 a 1x kapsli astaxanthinu, nejsilnějšího přírodního antioxidantu, který účinně chrání buňky zvenku i zevnitř a efektivně tak oddaluje jejich stárnutí.

Wellness balíček obsahuje praktické sáčky na 21 dní. Denní dávka pro zdraví, imunitu a celkovou pohodu obsahuje 4 kapsle každý den.

Oriflame Wellness balíček pro ženy Wellosophy
Oriflame Wellness balíček pro ženy Wellosophy

Vitaminy a minerály

V jedné kapsli je mix 12 nejdůležitějších vitaminů A, C, D, E, thiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina pantothenová (B5), pyridoxin (B6), biotin (B7), kyselina listová (folát/B9), kobalamin (B12). Z minerálů jsou zastoupeny vápník, železo, hořčík, selen, zinek, jód, měď, chrom, molybden, mangan.

Omega 3

Pokud váš jídelníček nezahrnuje 2-3x týdně čerstvou rybu, je třeba vašemu tělu dodávat esenciální mastné kyseliny v jiné formě. Dvě kapsle denně dodají 250mg vysoce kvalitního rybího tuku, který je navíc 5-krokově čištěn, aby byl zbaven sebemenších stop těžkých kovů. Dokonce i samotná kapsle je vyrobena z rybí želatiny, nikoliv vepřové či hovězí náhražky.

Astaxanthin

Astaxanthin bývá právem nazýván „králem antioxidantů“, dle studií je totiž až 6000x účinnější než vitamin C. Jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů je získáván z červených mikrořas. Na rozdíl od jiných antioxidantů dokáže chránit vaše buňky proti škodlivému vlivu volných radikálů zvenku i zevnitř. Významně tak zpomaluje tak jejich stárnutí. V kombinaci s extraktem z borůvek a vitaminy C a E přispívá ke správné činnosti imunitního systému, prospívá kvalitě pokožky, má výrazné protizánětlivé účinky a jakožto karotenoid podporuje i zdravou barvu opálení.

Zdravá, krásná a v pohodě

Asi každý zná ORIFLAME jako výrobce tělové a dekorativní kosmetiky. Téměř každý z nás někdy vyzkoušel i ikonický „zázračný kelímek“. Původem švédská společnost ale nabízí mnohem více. V rámci holistického, tedy celostního přístupu má Oriflame za cíl pečovat nejen o krásu vnější, ale zdraví a celkový pocit pohody podporuje i zevnitř. Wellness balíček pro zdraví, imunitu a celkovou pohodu nabízíme nejen ve verzi pro ženy, ale speciální balíček máme i pro muže.

Využijte uvítací 15% slevu na první objednávku a přesvědčte se, že jeden krok denně stačí a můžete se cítit lépe!

  • Precizní složení pro nutriční potřeby žen
  • Neobsahuje konzervanty
  • Neobsahuje umělá barviva ani příchutě
  • Neobsahuje přidaný cukr ani umělá sladidla
  • Neobsahuje GMO
  • Vytvořeno ve Švédsku

WELLNESS BALÍČEK pro ženy. Potravinový doplněk pro dospělé. SLEVA 15 % na první objednávku. ORIFLAME – staráme se o vaši krásu a zdraví zvenku i zevnitř.

Komerční prezentace

Zdroj informací: Oriflame
Zdroj fotografií: Oriflame
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si Webozdravi.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků